Połącz się z nami

Zapytaj T3

Jakie inteligentne gadżety dla psa i kota?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Jeśli większą część dnia spędzasz poza domem, zwierzaki mogą się nudzić, dlatego warto zapewnić im rozrywkę. Aby twój pies miał wystarczająco dużo ruchu, zainwestuj w iFetch (450 PLN, www.goifetch.com). Urządzenie wyrzuca miniaturowe piłki tenisowe na odległość 3, 6 lub 9 metrów. Psiak może je łapać i aportować – po wrzuceniu piłki przez otwór w górnej części wyrzutni, zostanie ona na nowo posłana w powietrze. iFetch najlepiej sprawdza się w przypadku małych i średnich zwierząt, dlatego jeśli twój pupil jest przedstawicielem cięższej kategorii wagowej, wybierz większy iFetch Too (750 PLN).

Koty nie lubią aportować, ale za to kochają polować. Zabawka FroliCat Bolt (130 PLN, www.petsafe.net) wyposażona jest w uwielbiany przez nie laserowy wskaźnik, pozwalający na gonienie magicznej czerwonej kropki nawet wtedy, gdy nie ma cię w domu.

Kamerka Petcube Bites (1 070 PLN, www.petcube.com/pl) umożliwi ci rzucenie okiem na to, co aktualnie porabiają twoi pupile, a nawet z nimi porozmawiać. Jeśli zwierzaki grzecznie się bawią i nie psocą, możesz nagrodzić je wyrzucanym przez urządzenie przysmakiem.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Dreame T20 – odkurzacz z przyszłości

Newsy

Yale wprowadza Linus Smart Lock

Newsy

TEST: iRobot Roomba s9+

Testy

iRobot x Anna Halarewicz – gdy technologia i sztuka łączą siły w szczytnym celu

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!