Połącz się z nami

Zapytaj T3

Jaki smartwatch najbardziej przypomina zegarek?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

No cóż, w sprzedaży dostępnych jest całkiem sporo produktów zdolnych sprostać temu kryterium, ale na twoje nieszczęście w większości przypadków nie są to urządzenia, jakie możesz kupić w zwyczajnym markecie z elektroniką.

Jeśli niestraszne ci importowanie sprzętu zza granicy, to wiedz, że masz przed sobą kilka naprawdę ciekawych opcji. Pierwszą z nich są smartwatche marki Vector. CEO tego przedsiębiorstwa swego czasu był jedną z największych szych w firmie Timex, wobec czego ma ogromne doświadczenie w wypuszczaniu na rynek funkcjonalnych produktów o bardzo wysokiej jakości wykonania. Miej jednak na uwadze, że minusem zegarków Vector podobnie jak w przypadku większości smartwatchów jest dość słaba bateria.

Kolejnymi interesującymi urządzeniami są zegarki marki Mondaine, na czele z prostym, ale zarazem bardzo eleganckim modelem Helvetica. Poza pokazywaniem aktualnej godziny potrafi on m.in. mierzyć ilość kroków przebytych przez swojego właściciela. W przypadku nieco łatwiej dostępnych produktów zainteresuj się smartwatchem Garmin Fenix 3, wyposażonym w zestaw czujników oraz dokładny moduł GPS.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: Zegarki sportowe

Testy

TEST: Suunto 7

Testy

Ćwiczenia z głową, czyli jak i dlaczego warto mierzyć efekty aktywności fizycznej?

Publikacje

TEST: Garmin Fenix 6 Pro

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!