Połącz się z nami

Newsy

Jabra prezentuje słuchawki true wireless Elite 85t

Model 75t wzbogaci się natomiast o ANC.

Słuchawki true wireless od Jabry zdobyły serca naszej redakcji ergonomią i wysoką jakością dźwięku. Na wczorajszej konferencji producent zaprezentował ich najnowszą i najbardziej zaawansowaną generację, Elite 85t.

Nowe słuchawki true wireless zostały wyposażone w Advanced ANC, czyli system redukcji szumów o różnych poziomach intensywności. Siłę tłumienia hałasu będziemy mogli ustawić w aplikacji mobilnej Sound+ za pomocą specjalnego suwaka, od pełnego ANC aż po całkowitą przezroczystość dźwięku. Za redukcję szumów odpowiedzialne są dedykowane podzespoły, a w każdej słuchawce znajdują się trzy mikrofony wyłapujące głos podczas rozmów telefonicznych i pomagające w dokładnym wyciszaniu niepożądanych odgłosów otoczenia.

Elite 85t otrzymały 12-milimetrowe przetworniki i akumulatory starczające na 5,5 godziny słuchania muzyki z włączonym ANC (7 godzin bez redukcji szumów); ładowane bezprzewodowo etui wydłuża ten czas odpowiednio do 25 lub 31 godzin. Owalne, silikonowe wkładki douszne zapewniają ścisłe przyleganie słuchawek do uszu i komfort słuchania. Ich obudowy są odporne na zamoczenie w klasie IPX4. Elite 85t mogą ponadto współpracować z Siri, Alexą i Asystentem Google. Ich cena na rynku europejskim to 230 EUR (ok. 1 030 PLN), a sprzęt trafi do sprzedaży w listopadzie bieżącego roku.

Miła niespodzianka czeka również posiadaczy słuchawek z linii Elite 75t – już wkrótce ich słuchawki wzbogacą się o system redukcji szumów. Nie będzie to co prawda Advanced ANC, a jedynie „zwyczajne” wyciszanie odgłosów otoczenia, ale aktualizacja będzie całkowicie darmowa. W egzemplarzach Elite 75t produkowanych od października 2020 roku nowa funkcja będzie dostępna fabrycznie.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

1 komentarz

1 komentarz

  1. Karol

    27/09/2020 dnia 11:48

    Ciekawy model, chociaż jak dla mnie zbyt drogi. Osobiście uważam, że można bardzo dobre słuchawki kupić za ok. 400-500 zł.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Grudzień w HBO GO – nowe filmy i seriale

Newsy

Super Nintendo World zostanie otwarty w lutym 2021

Newsy

Wielka Brytania zabrania instalacji infrastruktury 5G od Huawei

Newsy

TEST: Google Nest Audio

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!