Połącz się z nami

Newsy

IFA 2019: nowości od Garmina

Nowa linia Venu i zaktualizowane zegarki Vivoactive i Vivomove.

Miłośnicy sportu mogą już zacierać ręce – Garmin zaprezentował właśnie najnowszą kolekcję sportowych smartwatchy. Znajdą się wśród nich atrakcyjne propozycje dla osób ćwiczących na siłowni i dla fanów treningów terenowych.

Venu to nowy flagowiec Garmina, pierwszy wyposażony w ekran AMOLED. Kolorowy ekran umożliwił wprowadzenie wielu nowych funkcji, na przykład animowanych sesji treningowych – podczas nich wirtualny trener pokazuje użytkownikowi, w jaki sposób wykonywać konkretne ćwiczenia. Do naszej dyspozycji oddano także specjalny tryb dla osób trenujących jogę, zawierający narzędzia do monitorowania oddechu i poziomów stresu, a także czujnik nawodnienia, kalendarzyk menstruacyjny i tracker snu. Smartwatch może wyświetlać notyfikacje ze sparowanego smartfona i obsługiwać muzykę ze Spotify, Deezera i Amazon Music. W trybie smartwatcha bateria wystarczy na około 5 dni, a w trybie GPS – 6 godzin. Podstawowa wersja Garmin Venu będzie kosztowała 350 EUR (ok. 1 520 PLN).

Poza nowym smartwatchem poznaliśmy także nowe modele z serii Vivoactive: Vivoactive 4 i 4S. To zegarki wyposażone w ten sam typ wyświetlacza, co poprzednie modele – mniej kolorowy, ale wygodny w ostrym świetle słonecznym. Otrzymają one pełen katalog treningów i pomiarów. Urządzenia z serii Vivomove trzeciej generacji to natomiast klasyczne hybrydowe zegarki. Będą one dostępne w trzech wariantach – Vivomove Luxe, Vivomove Style i Vivomove 3.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Columbia Icons: kolekcja dla millenialsów

Newsy

TEST: TAG Heuer Connected

Testy

Qualcomm prezentuje Snapdragona Wear serii 4100

Newsy

Mio Cyclo Discover, czyli nowa seria nawigacji dla miłośników turystyki rowerowej

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!