Połącz się z nami

Technologie

IFA 2019: nowości od Garmina

Nowa linia Venu i zaktualizowane zegarki Vivoactive i Vivomove.

Opublikowane

dnia

Miłośnicy sportu mogą już zacierać ręce – Garmin zaprezentował właśnie najnowszą kolekcję sportowych smartwatchy. Znajdą się wśród nich atrakcyjne propozycje dla osób ćwiczących na siłowni i dla fanów treningów terenowych.

Venu to nowy flagowiec Garmina, pierwszy wyposażony w ekran AMOLED. Kolorowy ekran umożliwił wprowadzenie wielu nowych funkcji, na przykład animowanych sesji treningowych – podczas nich wirtualny trener pokazuje użytkownikowi, w jaki sposób wykonywać konkretne ćwiczenia. Do naszej dyspozycji oddano także specjalny tryb dla osób trenujących jogę, zawierający narzędzia do monitorowania oddechu i poziomów stresu, a także czujnik nawodnienia, kalendarzyk menstruacyjny i tracker snu. Smartwatch może wyświetlać notyfikacje ze sparowanego smartfona i obsługiwać muzykę ze Spotify, Deezera i Amazon Music. W trybie smartwatcha bateria wystarczy na około 5 dni, a w trybie GPS – 6 godzin. Podstawowa wersja Garmin Venu będzie kosztowała 350 EUR (ok. 1 520 PLN).

Poza nowym smartwatchem poznaliśmy także nowe modele z serii Vivoactive: Vivoactive 4 i 4S. To zegarki wyposażone w ten sam typ wyświetlacza, co poprzednie modele – mniej kolorowy, ale wygodny w ostrym świetle słonecznym. Otrzymają one pełen katalog treningów i pomiarów. Urządzenia z serii Vivomove trzeciej generacji to natomiast klasyczne hybrydowe zegarki. Będą one dostępne w trzech wariantach – Vivomove Luxe, Vivomove Style i Vivomove 3.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Facebook rozszerza linię produktową Portal

Teraz również w wersji Mini i TV.

Opublikowane

dnia

Facebook Portal nie zdobył takiego rozgłosu, jaki planowano – po skandalu z Cambridge Analytica wielu użytkowników wolało zainwestować w konkurencyjne głośniki smart home. Niedawno okazało się, że niektóre z nich i tak podsłuchiwały ich rozmowy i przesyłały ich urywki do osób trzecich, więc może teraz sprzęt Facebooka zyska większą popularność?

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Polacy kochają domowe (i)Roboty

Według badań GfK w pierwszym półroczu 2019 roku ilość sprzedanych w Polsce robotów sprzątających wzrosła o ponad 60%.

Opublikowane

dnia

przez

Polacy pokochali roboty sprzątające. Takie wnioski płyną z badania rynku, które przeprowadzone zostało przez Instytut GfK. Ta kategoria produktowa od lat odnotowuje stałe wzrosty, a dziś odpowiada za blisko 20% wartości rynku urządzeń odkurzających. Roboty domowe lidera rynku – amerykańskiej marki iRobot – ułatwiają utrzymanie porządku już w 330 tysiącach gospodarstw domowych w Polsce i zyskują coraz więcej zwolenników.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

HP prezentuje laptopa Elite Dragonfly

Ultrabook z dodatkowymi zabezpieczeniami prywatności.

Opublikowane

dnia

Laptopy 2-w-1 kojarzone są przede wszystkim ze sprzętem domowym, ale HP zdecydowało się pójść w zupełnie inną stronę i stworzyło Elite Dragonfly – urządzenie 2-w-1 o biznesowym zacięciu. Ma ono stawiać przede wszystkim na bezpieczeństwo danych użytkownika.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Rozpoczyna się certyfikacja urządzeń Wi-Fi 6

Nowy standard ma lepiej radzić sobie z obsługą wielu jednoczesnych połączeń.

Opublikowane

dnia

O Wi-Fi 6 słyszeliśmy już od wielu miesięcy, ale dopiero teraz standard został sfinalizowany i będzie mógł trafić do urządzeń. Wśród gadżetów, które już niedługo otrzymają stosowna certyfikację, znajdą się routery, smartfony i wiele innych sprzętów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Platforma z grami Apple Arcade już dostępna

Póki co tylko dla beta testerów iOS 13 i iPadOS13.

Opublikowane

dnia

Jeszcze kilka tygodni temu niewiele osób spodziewało się, że zapowiadana platforma z grami od Apple pojawi się już we wrześniu. Okazuje się jednak, że pierwsi użytkownicy mogą już zagrać w zawarte na niej ekskluzywne tytuły.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne