Połącz się z nami

Technologie

IFA 2019: nowości od Garmina

Nowa linia Venu i zaktualizowane zegarki Vivoactive i Vivomove.

Opublikowane

dnia

Miłośnicy sportu mogą już zacierać ręce – Garmin zaprezentował właśnie najnowszą kolekcję sportowych smartwatchy. Znajdą się wśród nich atrakcyjne propozycje dla osób ćwiczących na siłowni i dla fanów treningów terenowych.

Venu to nowy flagowiec Garmina, pierwszy wyposażony w ekran AMOLED. Kolorowy ekran umożliwił wprowadzenie wielu nowych funkcji, na przykład animowanych sesji treningowych – podczas nich wirtualny trener pokazuje użytkownikowi, w jaki sposób wykonywać konkretne ćwiczenia. Do naszej dyspozycji oddano także specjalny tryb dla osób trenujących jogę, zawierający narzędzia do monitorowania oddechu i poziomów stresu, a także czujnik nawodnienia, kalendarzyk menstruacyjny i tracker snu. Smartwatch może wyświetlać notyfikacje ze sparowanego smartfona i obsługiwać muzykę ze Spotify, Deezera i Amazon Music. W trybie smartwatcha bateria wystarczy na około 5 dni, a w trybie GPS – 6 godzin. Podstawowa wersja Garmin Venu będzie kosztowała 350 EUR (ok. 1 520 PLN).

Poza nowym smartwatchem poznaliśmy także nowe modele z serii Vivoactive: Vivoactive 4 i 4S. To zegarki wyposażone w ten sam typ wyświetlacza, co poprzednie modele – mniej kolorowy, ale wygodny w ostrym świetle słonecznym. Otrzymają one pełen katalog treningów i pomiarów. Urządzenia z serii Vivomove trzeciej generacji to natomiast klasyczne hybrydowe zegarki. Będą one dostępne w trzech wariantach – Vivomove Luxe, Vivomove Style i Vivomove 3.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

GitHub chce stworzyć arktyczne archiwum oprogramowania

Ukryte głęboko we wnętrzu góry na wypadek katastrofy.

Opublikowane

dnia

Na co dzień nie zastanawiamy się nad tym, jak bardzo zależni jesteśmy od internetu i zawartej w nim bazy wiedzy i narzędzi. W przypadku wyniszczającego ludzkość kataklizmu niedobitki naszego gatunku (o ile takie przeżyją) zostaną od niego na dobre odcięte. Tej sytuacji chce zapobiec GitHub, który umieści kopię swojej biblioteki kodu wewnątrz specjalnie przygotowanych krypt.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Oficjalna premiera Forda Mustanga Mach-E

Elektryczny crossover o maksymalnie 600 km zasięgu.

Opublikowane

dnia

Mustang z silnikiem elektrycznym – to brzmi jak szaleństwo. Mimo tego Ford zdecydował się na stworzenie Mustanga Mach-E, elektrycznego SUV-a o eleganckich liniach, nietypowym systemie infotainment i potężnym akumulatorze.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Przeglądarka internetowa Brave dostępna w wersji 1.0

Nastawiona na prywatność i płacąca swoim użytkownikom.

Opublikowane

dnia

W czasach, gdy nasze dane są jedną z najcenniejszych walut, niezwykle ważna jest ich odpowiednia ochrona. Z tego założenia wyszli twórcy przeglądarki Brave, darmowego programu pozwalającego na blokowanie reklam w sposób, który nie wpływa negatywnie na dochody właścicieli stron.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Projekt xCloud z oficjalną premierą nawet w przyszłym roku

Rywal Google Stadia już wkrótce trafi na konsolę Microsoftu.

Opublikowane

dnia

Projekt xCloud – system strumieniowania gier w chmurze na konsole Xbox One – znajduje się w fazie testów już od miesięcy, ale póki co pozostaje w fazie bety. Podczas konferencji X019 Microsoft uchylił rąbka tajemnicy i zapowiedział, że usługa może ruszyć już w 2020 roku.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Premiera nowej Motoroli Razr

Składany wyświetlacz i klasyczny design z klapką.

Opublikowane

dnia

Motorola Razr to jeden z najbardziej rozpoznawalnych telefonów komórkowych w historii. O jego odświeżonej wersji wiemy już od wielu miesięcy, ale dopiero teraz Motorola (a właściwie Lenovo) pokazała nowego Razr oficjalnie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne