Połącz się z nami

Newsy

Facebook pracuje nad nowym rewolucyjnym serwisem

Wczoraj świat obiegła informacja o tym, iż Facebook najprawdopodobniej będzie chciał zaistnieć w branży streamingowej z nowym serwisem muzycznym. Dzisiaj jednak rzecznik prasowy społecznościowego giganta zdementował te pogłoski i dał jednocześnie życie nowym.

Jak wynika z informacji pozyskanych przez serwis Music Ally, Facebook już od jakiegoś czasu uczestniczy w rozmowach z wytwórniami płytowymi, co miałoby wskazywać na chęć odpalenia przez Zuckerberga nowego muzycznego serwisu streamingowego. Te domysły zdementowała jednak wypowiedź dla The Verge, rzecznika prasowego Facebooka, zdaniem którego serwis nie ma w tej chwili takich planów. Pracuje on jednak nad usługą, która nie tylko miałaby zrewolucjonizować przemysł streamingowy, ale i wyprzedzić pod względem innowacyjności takiego giganta jak YouTube. To jak będzie wyglądał tajemniczy serwis wideo Facebooka i kiedy miałby zostać zaprezentowany światu – pozostaje póki co tajemnicą.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Czerwiec w HBO GO – nowe filmy i seriale

Newsy

Oficjalny start HBO Max

Newsy

Facebook CatchUp – aplikacja do połączeń głosowych

Newsy

Tropiciele – nowy serial kryminalny Cinemax

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!