Połącz się z nami

Publikacje

Czy warto brać pożyczkę na remont?

Zwolenników pożyczki na remont mieszkania jest tyle samo, co jej przeciwników.

Opublikowane

dnia

Sezon wiosenny to okres, który sprzyja przeprowadzaniu remontów. I Ty planujesz metamorfozę mieszkania? Sprawdź, czy warto z tego tytułu zadłużać się w firmie pozabankowej.

Remont to zawsze kosztowna inwestycja, dlatego Polacy generalną modernizację mieszkania przeprowadzają najczęściej raz na kilka lat. Przeszkodą jest zwykle brak oszczędności – większość osób nie planuje domowego budżetu, wybiegając w daleką przyszłość. Nie oznacza to jednak, że muszą rezygnować z planowanych prac – mogą zaciągnąć pożyczkę pozabankową. Takie rozwiązanie cieszy się sporą popularnością.

Pożyczka na remont – za i przeciw

Zwolenników pożyczki na remont mieszkania jest tyle samo, co jej przeciwników. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie o słuszność zaciągania zobowiązania na ten cel. Wszystko zależy od konkretnego przypadku. Dla jednych osób wsparcie finansowe to jedyny sposób na metamorfozę mieszkania, które wymaga generalnego remontu.

Na pożyczkę zdecyduj się, gdy:
w najbliższym czasie nie będziesz mieć większego zastrzyku gotówki,
potrzebujesz sporej kwoty – większej niż np. 8000 zł,
oszczędności masz zgromadzone na lokacie, która jeszcze trwa.

Upewnij się przy tym, że jesteś w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie w wyznaczonym terminie. W przeciwnym razie wstrzymaj się z wnioskowaniem o pożyczkę do momentu, gdy Twoja sytuacja finansowa unormuje się.

Pożyczka na remont mieszkania – jak wybrać dobrą ofertę?

Planujesz zaciągnąć pożyczkę na remont mieszkania? Pośpiech jest złym doradcą, dlatego nie decyduj się na przypadkową ofertę. Porównaj dostępne rozwiązania – dzięki temu wybierzesz produkt najbardziej odpowiadający na Twoje potrzeby i oczekiwania.

Aby szybko i wygodnie przeanalizować oferty pożyczkowe, skorzystaj z serwisu porównywarkowego, takiego jak np. https://sowafinansowa.pl/. Weź przy tym pod uwagę między innymi takie aspekty jak:
wysokość miesięcznej raty – dopasuj ją do swojego budżetu,
RRSO – im niższe, tym niższa całkowita kwota do spłaty,
okres spłaty – niech będzie dostosowany do możliwości finansowych,
dodatkowe wymagania – chodzi np. o konkretną formę zatrudnienia, wiek pożyczkobiorcy.

Im więcej parametrów porównasz, tym bardziej dopasowaną pożyczkę na remont mieszkania zaciągniesz.

Artykuł sponsorowany

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Publikacje

QNAP HS-453DX – domowe centrum rozrywki?

Idealny nie tylko dla hipsterów, których ulubionych filmów i muzyki na próżno szukać na Netfliksie i Spotify.

Opublikowane

dnia

Multimedialny serwer domowy typu NAS to ciekawa alternatywa dla standardowych odtwarzaczy strumieniowych – jeśli oglądasz przede wszystkim filmy i słuchasz muzyki z dysków twardych, warto uzupełnić swoje kino domowe o ten element. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Inteligentny dom dla początkujących

Wypróbuj niezawodne inteligentne sprzęty domowe, które nie zrujnują twojego budżetu.

Opublikowane

dnia

przez

Urządzenia smart home coraz liczniej trafiają na nasz rynek. Implementacja ich w domu nie tylko sprawia, że nasze życie staje się trochę łatwiejsze, ale daje również okazję poczuć się jak prawdziwa rodzina Jetsonów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Epickie porachunki na najwyższym szczeblu

Epic Games Store chce rządzić na rynku cyfrowej dystrybucji gier, ale jakim kosztem?

Opublikowane

dnia

Wydawałoby się, że w roku 2019 spory o konsole są tylko reliktem przeszłości. Większość najważniejszych tytułów ukazuje się na pecetach, PS4 i Xboksie One, czasami zaglądając także na Switcha; gry na wyłączność oczywiście istnieją (na przykład recenzowany w tym numerze Judgment), ale możliwość zagrania tylko na jednej konsoli nie wzbudza już takich kontrowersji jak niegdyś. Niedawno na pecetowym poletku pojawił się jednak nowy gracz, który w niektórych kręgach szybko urósł do rangi wroga numer jeden. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

LEGO po jasnej stronie mocy

Wywiad z Jensem Kronvoldem Frederiksenem.

Opublikowane

dnia

przez

Już od 20 lat Jens Kronvold Frederiksen jest głównym Mistrzem Jedi pracującym dla LEGO Star Wars. Jako dyrektor kreatywny odpowiada on za przekształcenie ciekawych koncepcji w rozbudzające pasję i kreatywność projekty. Wystarczy chwilę z nim porozmawiać, aby przekonać się, jak bardzo uwielbia on swoją pracę. Opowiada o niej z czułością i zaangażowaniem, co nie powinno dziwić – w końcu poświęcił jej spory kawałek swojego życia. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Streaming Wars

Czy efektem streamingowych wojen będzie kompletna dewaluacja muzyki i wzrost skali filmowego piractwa?

Opublikowane

dnia

Wswoich założeniach legalny streaming był rzeczą wspaniałą. Spójrzmy tylko na sytuację związaną z muzyką. Przez długie lata borykaliśmy się z problemem udostępniania przez prywatnych użytkowników dyskografii wszelkich artystów na YouTubie – nie tylko bez wiedzy, a co za tym idzie zgody twórców, ale także jakiegokolwiek wynagrodzenia. I oto w końcu płacąc jakieś 30 PLN miesięcznie, mieliśmy przyczyniać się do tego, że wszystko będzie dobrze… Tylko że… no właśnie nie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne