Połącz się z nami

Publikacje

Czy warto brać pożyczkę na remont?

Zwolenników pożyczki na remont mieszkania jest tyle samo, co jej przeciwników.

Opublikowane

dnia

Sezon wiosenny to okres, który sprzyja przeprowadzaniu remontów. I Ty planujesz metamorfozę mieszkania? Sprawdź, czy warto z tego tytułu zadłużać się w firmie pozabankowej.

Remont to zawsze kosztowna inwestycja, dlatego Polacy generalną modernizację mieszkania przeprowadzają najczęściej raz na kilka lat. Przeszkodą jest zwykle brak oszczędności – większość osób nie planuje domowego budżetu, wybiegając w daleką przyszłość. Nie oznacza to jednak, że muszą rezygnować z planowanych prac – mogą zaciągnąć pożyczkę pozabankową. Takie rozwiązanie cieszy się sporą popularnością.

Pożyczka na remont – za i przeciw

Zwolenników pożyczki na remont mieszkania jest tyle samo, co jej przeciwników. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie o słuszność zaciągania zobowiązania na ten cel. Wszystko zależy od konkretnego przypadku. Dla jednych osób wsparcie finansowe to jedyny sposób na metamorfozę mieszkania, które wymaga generalnego remontu.

Na pożyczkę zdecyduj się, gdy:
w najbliższym czasie nie będziesz mieć większego zastrzyku gotówki,
potrzebujesz sporej kwoty – większej niż np. 8000 zł,
oszczędności masz zgromadzone na lokacie, która jeszcze trwa.

Upewnij się przy tym, że jesteś w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie w wyznaczonym terminie. W przeciwnym razie wstrzymaj się z wnioskowaniem o pożyczkę do momentu, gdy Twoja sytuacja finansowa unormuje się.

Pożyczka na remont mieszkania – jak wybrać dobrą ofertę?

Planujesz zaciągnąć pożyczkę na remont mieszkania? Pośpiech jest złym doradcą, dlatego nie decyduj się na przypadkową ofertę. Porównaj dostępne rozwiązania – dzięki temu wybierzesz produkt najbardziej odpowiadający na Twoje potrzeby i oczekiwania.

Aby szybko i wygodnie przeanalizować oferty pożyczkowe, skorzystaj z serwisu porównywarkowego, takiego jak np. https://sowafinansowa.pl/. Weź przy tym pod uwagę między innymi takie aspekty jak:
wysokość miesięcznej raty – dopasuj ją do swojego budżetu,
RRSO – im niższe, tym niższa całkowita kwota do spłaty,
okres spłaty – niech będzie dostosowany do możliwości finansowych,
dodatkowe wymagania – chodzi np. o konkretną formę zatrudnienia, wiek pożyczkobiorcy.

Im więcej parametrów porównasz, tym bardziej dopasowaną pożyczkę na remont mieszkania zaciągniesz.

Artykuł sponsorowany

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Publikacje

Kompletny przewodnik: Yamaha MusicCast

Najbardziej rozbudowany system multiroom świata właśnie wzbogacił się o nowe funkcjonalności.

Opublikowane

dnia

przez

Może ci się wydawać, drogi czytelniku, że o systemach multiroom powiedziano już wszystko. W końcu chodzi w nich przede wszystkim o przesyłanie dźwięku z jednego pomieszczenia do drugiego, nie? Wbrew pozorom pomysłów na udoskonalenie ich działania jest sporo. Yamaha zdaje sobie z tego sprawę, dlatego sygnowany przez nią MusicCast wciąż rozwija się w sposób, który umożliwia jego gładką integrację z każdym domowym ekosystemem.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Oferty no limit czyli nielimitowane rozmowy, SMSy i Internet

Poszukując idealnej oferty no limit dla siebie, należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych aspektów.

Opublikowane

dnia

Nielimitowane rozmowy i SMS do wszystkich sieci to w obecnych czasach obligatoryjna składowa oferty abonamentowej. Powszechność telefonii komórkowej sprawia, że wiele spraw zawodowych i prywatnych załatwia się przez rozmowy telefoniczne. Darmowe minuty okazują się przy tym niezbędne i pozwalają zaoszczędzić wiele środków. Bardziej rozbudowaną ofertę stanowią nielimitowane rozmowy, smsy i Internet. Dodatkowy, pozbawiony limitu pakiet danych internetowych przyda się zarówno w telefonie prywatnym, jak i służbowym.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Sieć 5G: Wszystko, co musisz wiedzieć

Tak, nowy standard będzie zawrotnie szybki. To nie wszystko – ma on także szansę stać się przełomowym.

Opublikowane

dnia

przez

Jak nietrudno się domyślić, 5G – piąta generacja technologii mobilnego przesyłu danych – to następca popularnego 4G. W tym roku ma ona wreszcie wejść do użytku (a przynajmniej zacząć wchodzić), a różnice pomiędzy 5G i 4G będą zauważalne na pierwszy rzut oka. Na papierze 5G jest szybsza niż wszystkie obecne technologie Wi-fi, a nawet większość dostępnych na świecie domowych połączeń szerokopasmowych, może z wyjątkiem tych z Korei Południowej. 4G LTE, najbardziej wydajny standard w Europie, okazał się w przybliżeniu 100 razy wolniejszy od maksymalnych prędkości 5G uzyskanych w warunkach laboratoryjnych.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Smartfony przyszłości

Która technologia zdominuje rynek smartfonów w nadchodzących latach?

Opublikowane

dnia

Najgorętsze telefony tego roku są wyposażone w genialne ekrany, innowacyjne aparaty fotograficzne i wsparcie dla 5G. To najbardziej futurystyczne gadżety, jakie mogliśmy sobie wymarzyć!

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Telewizory i sztuka

Obecnie telewizor to coś więcej niż tylko okno na świat.

Opublikowane

dnia

Magazyn T3

Telewizor jest jednym z najbardziej wyeksponowanych punktów każdego salonu, dlatego warto, by jakości obrazu towarzyszyło piękne wzornictwo. Przedstawiamy sześć perełek sztuki użytkowej.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne