Połącz się z nami

Newsy

Banki danych Netgear z dyskami gratis

Netgear ma ciekawą propozycję dla osób, które chcą zaopatrzyć się w bank danych. Do każdego zakupionego NASa dołączony jest jeden lub więcej dysków o pojemności 1TB lub 2 TB.

 

Banki danych cieszą się coraz większą popularnością, co jest konsekwencją rosnącej potrzeby magazynowania zbiorów multimedialnych. Niestety cena urządzenia w połączeniu z niemałym kosztem samych dysków może odstraszyć potencjalnego klienta, dlatego Netgear postanowił do wybranych urządzeń z rodziny ReadyNAS dodawać dyski gratis.

 

Promocją objęte są zarówno urządzenia biurkowe, czyli klasyczne ?pudełkowe? banki danych, jak i zaawansowane zatoki dyskowe przystosowane do montażu w szafach rackowych. Do ?biurkowych? wersji urządzeń ReadyNAS, zależnie od pojemności NASa, dodawany jest jeden, dwa lub trzy dyski 1TB. Urządzenia do montażu w szafach rackowych, które objęte są promocją, to: RNRX4000 (dysk 1TB), oraz dostępne na zamówienie RN12S0620, RN12G0620 (do obu urządzeń Netgear dodaje sześć dysków 2TB) i RN12P0610 (sześć dysków 1TB).

 

Promocja trwa do końca lutego 2011.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: QNAP TS-251D

Testy

TEST: Netgear Orbi Voice

Testy

IFA 2018: Netgear prezentuje router z… Alexą

Newsy

TEST: Synology DS216play

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!