Połącz się z nami

Newsy

Apple chcę wam sprzedać album ze zdjęciami za 300 USD

Znajdziemy w nim ponad 450 stron zapełnionych zdjęciami produktów firmy.

Apple miało w swoje historii kilka zachwycających produktów, które na zawsze zostaną w naszej technologicznej pamięci. Głównie dlatego powstał album ze zdjęciami najwiekszych hitów giganta z Cupertino upamiętniający ostatnie 20 lat designu w wykonaniu Apple.

Album „Designed by Apple in California” jest dedykowany współzałożycielowi firmy i byłemu CEO Steve’owi Jobsowi. Znajdziemy w nim ponad 450 stron zapełnionych zdjęciami produktów firmy zbudowanych na przestrzeni ostatnich 20 lat. Autorem fotografii jest Andrew Zuckerman, który umieścił fotografowane obiekty na białym tle dając im czysty efekt kojarzony od lat z marką Apple. Jak można się domyślać guru projektowania Jony Ive jest zachwycony tą publikacją i widzi w niej obiektywne odzwierciedlenie efektów pracy całego zespołu.

designed_by_apple_in_california_4

Jak wszystko w Apple również album ten kosztuje dużo więcej niż powinien. Jest on dostępny w twardej okładce i dwóch rozmiarach z czego mniejszy zakupimy za 199, a większy za 299 USD. O ile zatem sama publikacja wygląda niezwykle okazale i z całą pewnością znajdziemy w niej wiele wspaniałych fotografii to jednak przy cenie 300 USD raczej podziękujemy i zaprosimy do kąta dla obłąkanych.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

iOS 13.5.1 z aktualizacjami bezpieczeństwa

Newsy

TEST: Zegarki sportowe

Testy

iOS 13.5 z ułatwieniami dla osób noszących maseczki

Newsy

Okulary AR od Apple mogą ukazać się w przyszłym roku

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!