Połącz się z nami

Newsy

Apple chcę wam sprzedać album ze zdjęciami za 300 USD

Znajdziemy w nim ponad 450 stron zapełnionych zdjęciami produktów firmy.

Opublikowane

dnia

Apple miało w swoje historii kilka zachwycających produktów, które na zawsze zostaną w naszej technologicznej pamięci. Głównie dlatego powstał album ze zdjęciami najwiekszych hitów giganta z Cupertino upamiętniający ostatnie 20 lat designu w wykonaniu Apple.

Album „Designed by Apple in California” jest dedykowany współzałożycielowi firmy i byłemu CEO Steve’owi Jobsowi. Znajdziemy w nim ponad 450 stron zapełnionych zdjęciami produktów firmy zbudowanych na przestrzeni ostatnich 20 lat. Autorem fotografii jest Andrew Zuckerman, który umieścił fotografowane obiekty na białym tle dając im czysty efekt kojarzony od lat z marką Apple. Jak można się domyślać guru projektowania Jony Ive jest zachwycony tą publikacją i widzi w niej obiektywne odzwierciedlenie efektów pracy całego zespołu.

designed_by_apple_in_california_4

Jak wszystko w Apple również album ten kosztuje dużo więcej niż powinien. Jest on dostępny w twardej okładce i dwóch rozmiarach z czego mniejszy zakupimy za 199, a większy za 299 USD. O ile zatem sama publikacja wygląda niezwykle okazale i z całą pewnością znajdziemy w niej wiele wspaniałych fotografii to jednak przy cenie 300 USD raczej podziękujemy i zaprosimy do kąta dla obłąkanych.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google Pixel 4 i Pixel 4 XL oficjalnie

Z zaawansowanym aparatem fotograficznym.

Opublikowane

dnia

przez

Długo czekaliśmy na premierę tego smartfona – oto nowy flagowiec Google, Pixel 4 i Pixel 4 XL. Chociaż jego specyfikacja wyciekła do sieci już jakiś czas temu, dopiero na konferencji Made by Google 2019 poznaliśmy wszystkie informacje dotyczące telefonu i jego oprogramowania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Fundacja Internet Archive udostępnia gry na MS-DOS do pobrania

Aż 2 500 tytułów z lat 80 i 90 do wyboru.

Opublikowane

dnia

Niektórzy czytelnicy na pewno pamiętają erę pierwszych gier na pecety. Stare platformówki, erpegi, puzzle i przygody tekstowe bywają jednak niemożliwe do uruchomienia na nowoczesnych komputerach, nawet za pomocą DOS-owych emulatorów. Na szczęście teraz możemy zagrać w nie za pośrednictwem Internet Archive.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Razer Blade 15 Advanced z optyczną klawiaturą

Wykorzystuje ona podczerwone czujniki.

Opublikowane

dnia

Klawiatury w laptopach dzielą się na dwie grupy: mechaniczne, które są głośne, ale żywotne, oraz te bardziej popularne, membranowe – pracujące cicho, chociaż dość szybko się zużywające. Razer właśnie dorzucił do tego zestawienia kolejny rodzaj przełączników, optyczne.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Ford i Audi prezentują system wirtualnej rzeczywistości do samochodu

Oparty na filmie Narzeczona Frankensteina.

Opublikowane

dnia

Wirtualna rzeczywistość w aucie to technologia, która zmieni dowolny przejazd w interaktywną przygodę – oczywiście o ile nie siedzimy na fotelu kierowcy. Ford, Audi Holoride i Universal Monsters zaprezentowali właśnie system rozrywki VR do samochodu.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne