Połącz się z nami

Newsy

ToCA Race Driver 3

Rozbudowane wyścigi z fabułą w tle. Popularna seria kierowana do fanów wirtualnej motoryzacji powraca w nowej odsłonie, zapewniając możliwość prowadzenia kilkudziesięciu zróżnicowanych pojazdów.

Moc drzemiąca w metalu

Polski dystrybutor uznał, że gra o takiej mocy nie może być przechowywana w zwykłym pudełku i zdecydował się na użycie efektownego, metalowego opakowania. Z pewnością stanowi ono gratkę dla kolekcjonerów, zwłaszcza że jest w nim dostarczana ograniczona liczba egzemplarzy.

W drodze na szczyt

Z myślą o pojedynczym graczu przygotowane zostały dwa podstawowe warianty rozgrywki. W \”Trybie Kariery Zawodowej\” można wziąć udział w zmaganiach podzielonych na osiem kategorii. Obejmują one m.in. wyścigi z udziałem pojazdów klasycznych, aut GT i samochodów terenowych.

Drugi wariant o nazwie \”World Tour\” zapewnia możliwość wspinania się na szczyt motoryzacyjnego Olimpu poprzez udział w licznych mistrzostwach. Zmaganiom w tym trybie towarzyszy wątek fabularny. Na progu kariery gracz poznaje niejakiego Ricka, który przekazuje mu regularnie cenne uwagi i wspomaga informacjami również podczas trwania wyścigów.

Tryb wieloosobowy

Rozgrywka w trybie wieloosobowym może być prowadzona za pośrednictwem sieci lokalnej lub internetu. Dla gospodarza potyczek zalecane jest co najmniej łącze 512 kb/s. W sieciowej rywalizacji może brać udział od dwóch do dwunastu graczy. Zmagania można również obserwować w trybie widza.

Godny podkreślenia jest fakt, że dzięki systemowi flag i zasad udało się ograniczyć uciążliwe i typowe dla tego gatunku gier zjawiska w postaci niedozwolonego ścinania zakrętów i regularnego wypychania rywali z trasy.

Wiele tras, mnóstwo aut i dużo dobrej zabawy

ToCA Race Driver 3 to niezwykle interesująca propozycja dla miłośników wirtualnych czterech kółek. Zapewnia graczom dostęp do 70 licencjonowanych pojazdów i ponad 80 tras znanych z różnego rodzaju mistrzostw. Pozwala na kierowanie zróżnicowanymi pojazdami począwszy od historycznych aut, przez gokarty, ciężarówki, aż po bolidy Formuły 1.

Na uznanie zasługuje dopracowana szata graficzna oraz system odpowiedzialny za odwzorowanie zachowań pojazdów, w którym spory nacisk położono na rozbudowany model zniszczeń. W połączeniu z interesującymi trybami rozgrywki zarówno wieloosobowej, jak i przeznaczonej dla pojedynczych graczy uzyskujemy grę, która oferuje wiele godzin dobrej zabawy.

Informacje

CD Projekt
http://www.gram.pl

Cena: 99,90 zł

Nośnik: 1 DVD

Ocena: 5 / 6

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

RECENZJA: Captain Tsubasa: Rise of New Champions

Gaming

RECENZJA: Marvel’s Avengers

Gaming

RECENZJA: Mafia: Edycja Ostateczna

Gaming

Microsoft zdradza tytuły startowe Xboxa Series X/S

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!