Połącz się z nami

Newsy

Start eliminacji Counter Strike i otwarcie zapisów zawodników TrackManii

Opublikowane

dnia

6 lipca ruszyła pierwsza tura eliminacji online w dyscyplinie Counter Strike. Jednocześnie przez dwa dni otwarte są zapisy do pierwszej tury eliminacji TrackMania Nations Forever.

Pierwsza tura zmagań zawodników w Counter Strike jest już rozpoczęta i potrwa do 21 lipca. Jednocześnie trwają zapisy do dwóch pozostałych tur, w których rozgrywki odbędą się kolejno: w dniach 23 lipca – 7 sierpnia oraz 11 sierpnia – 26 sierpnia.

Od poniedziałku 6 lipca otwarte są także zapisy do eliminacji TrackMania Nations Forever. Rozgrywki pierwszej tury startują już w środę, 8 lipca. Jednocześnie trwać będą zapisy do pozostałych trzech tur eliminacyjnych.

Początki zmagań w StarCraft: Brood War oraz Warcraft III: The Frozen Throne należą do reprezentacji. Zapisy dla pozostałych zawodników w tej pierwszej dyscyplinie ruszają od dziś, natomiast w drugiej dyscyplinie dopiero 20 lipca.

Natomiast jutro, 7 lipca rozpoczynają się eliminacje FIFA 09. Zapisy do pierwszej tury, możliwe jeszcze dziś, do północy.

Wszystkie terminy zapisów i rozgrywek eliminacyjnych dostępne są na stronie www.wcg.com.pl.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Samsung Galaxy Note 10+ w edycji Star Wars

W sam raz na premierę Skywalker. Odrodzenie.

Opublikowane

dnia

Oficjalne gadżety filmowe to nie nowość dla Samsunga – marka wielokrotnie wydawała edycje specjalne swoich produktów, które miały towarzyszyć ważnym premierom filmowym. Tym razem koreański producent przygotował coś fajnego dla miłośników sagi Gwiezdnych Wojen.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Valve oficjalnie ogłasza grę VR Half-Life: Alyx

Nie, to wcale nie jest długo wyczekiwany HL3.

Opublikowane

dnia

Są takie gry, za które wielu graczy oddałoby ostatnie pieniądze. Należy do nich niedokończona trylogia Half-Life, która uczyniła z Valve ważnego gracza na światowym rynku gier. Po latach Valve nareszcie powraca do opuszczonego przed laty uniwersum, ale nie w sposób, w jaki się spodziewaliśmy.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

GitHub chce stworzyć arktyczne archiwum oprogramowania

Ukryte głęboko we wnętrzu góry na wypadek katastrofy.

Opublikowane

dnia

Na co dzień nie zastanawiamy się nad tym, jak bardzo zależni jesteśmy od internetu i zawartej w nim bazy wiedzy i narzędzi. W przypadku wyniszczającego ludzkość kataklizmu niedobitki naszego gatunku (o ile takie przeżyją) zostaną od niego na dobre odcięte. Tej sytuacji chce zapobiec GitHub, który umieści kopię swojej biblioteki kodu wewnątrz specjalnie przygotowanych krypt.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Oficjalna premiera Forda Mustanga Mach-E

Elektryczny crossover o maksymalnie 600 km zasięgu.

Opublikowane

dnia

Mustang z silnikiem elektrycznym – to brzmi jak szaleństwo. Mimo tego Ford zdecydował się na stworzenie Mustanga Mach-E, elektrycznego SUV-a o eleganckich liniach, nietypowym systemie infotainment i potężnym akumulatorze.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Przeglądarka internetowa Brave dostępna w wersji 1.0

Nastawiona na prywatność i płacąca swoim użytkownikom.

Opublikowane

dnia

W czasach, gdy nasze dane są jedną z najcenniejszych walut, niezwykle ważna jest ich odpowiednia ochrona. Z tego założenia wyszli twórcy przeglądarki Brave, darmowego programu pozwalającego na blokowanie reklam w sposób, który nie wpływa negatywnie na dochody właścicieli stron.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne