Połącz się z nami

Newsy

Rezerwuj i kupuj wycieczki w portalu Onet.pl

Opublikowane

dnia

OnetPodróże uruchomił system rezerwacji i zakupu wycieczek online. Już teraz można kupić wycieczkę samodzielnie, rezerwując ją w czasie rzeczywistym, lub wspomóc się wiedzą konsultanta z telefonicznego Biura Obsługi Klienta. Serwis powstał we współpracy z portalem Wakacje.pl.

Serwis www.wycieczki.onet.pl zapewnia dostęp do oferty większości polskich biur
podróży, obejmującej niemal 100 krajów. Szeroki zakres informacji został przygotowany
z krajowym liderem wśród internetowych biur podróży i ogólnopolskich serwisów
turystycznych, portalem Wakacje.pl.

Postawiliśmy przede wszystkim na jakość oferty, wysoki poziom obsługi klienta
i rekomendacje klientów – tłumaczy wybór partnera Marcin Mroczko, kierownik działu produktu turystycznego w Onet.pl.
Dlatego w serwisie, prócz szerokiej oferty, znajduje się ponad 50 tysięcy rekomendacji i opinii klientów Wakacje.pl, które mają pomóc w wyborze miejsca wypoczynku.
Dzisiaj opis obiektów wycieczkowych i rekomendacja organizatora to za mało. Liczy się to, co mają do powiedzenia klienci, którzy na własne oczy sprawdzili miejsce i mają na ten temat własne zdanie – dodaje Marcin Mroczko.

Nowe funkcjonalności, takie jak rekomendacje miejsc przez samych klientów, którzy
kupili u nas wycieczkę, to kolejny krok portalu Wakacje.pl w kierunku doskonalenia oferty i odpowiedź na bieżącą potrzebę klientów – powiedziała Magdalena Krzywosińska, dyrektor ds. marketingu w portalu Wakacje.pl.

Nowy serwis wycieczkowy wszedł w skład grupy serwisów OnetPodróże, od wielu lat najpopularniejszego serwisu w kategorii tematycznej „Turystyka” w polskiej sieci. Według danych Megapanel/PBi Gemius w kwietniu 2008 roku odwiedziło go 1,7 miliona polskich internautów, dokonując 20 milionów odsłon. Z serwisów turystycznych Wirtualnej Polski korzystało w kwietniu 4,3 razy mniej użytkowników, Gazety.pl 5,6 razy mniej, a Interii 8,7 razy mniej użytkowników. Łączny czas spędzony w kwietniu na stronach Podróży w Onet.pl wyniósł 305 tys. godzin. W sezonie wakacyjnym oglądalność serwisu rośnie, w ubiegłym roku przekraczała 2 miliony użytkowników (np. sierpień 2007 – 2,2 miliona
użytkowników).

Wakacje.pl to największy i najlepiej rozpoznawalny portal turystyczny w Polsce. Jako pierwszy z serwisów umożliwił swoim klientom pełną
rezerwację i zakup online pakietów wycieczkowych. Funkcjonuje od 1999 roku i jest pionierem polskiego rynku turystycznych usług internetowych.

Polski rynek wycieczek turystycznych był wart w ubiegłym roku 6,2 mld zł, z czego
na wycieczki kupowane online przypadało 800 mln zł. W 2008 r. ma to już być
odpowiednio 7,1 mld zł i ponad 1,1 mld zł. Według danych portalu Wakacje.pl wartość pakietów sprzedawanych online, jak również liczba osób kupujących w ten sposób wyjazdy na wakacje, wzrasta średnio
o 40% rocznie.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne