Połącz się z nami

Newsy

Pierwsze targi e-handlu już w maju

20 maja w Poznaniu odbędą się pierwsze w Polsce Targi eHandlu. 100 dostawców usług i rozwiązań wspomagających handel w Internecie, 800 przedstawicieli sklepów internetowych w roli zwiedzających to cel organizatora Targów – Fundacji Polak 2.0.

Zainteresowanie ze strony przyszłych zwiedzających czyli przede wszystkim właścicieli sklepów internetowych i handlujących na platformach aukcyjnych jest równie duże: przez pierwsze 2 dni zarejestrowało się ponad 200 zwiedzających. Zachętą do przyjazdu do Poznania i odwiedzenia Targów mają być ekskluzywne oferty specjalne, które przygotowują wszyscy wystawcy.

Organizujemy Targi eHandlu po to aby rozwiązać problem właścicieli wielu sklepów internetowych. Problem ten nie różni się zbytnio od problemu zwykłego konsumenta uzbrojonego w dostęp do Internetu. Ilość rozwiązań i usług dla handlujących w Internecie jest ogromna, wybór optymalnego dostawcy nie jest łatwy. Targi to idealna platforma do fizycznego spotkania się, wymiany doświadczeń, potrzeb i oczekiwań. Dobre decyzje biznesowe nie mogą opierać się wyłącznie na opiniach wyczytanych na forach dyskusyjnych czy analizie strony internetowej dostawcy – twierdzi Prezes Fundacji, Adam Zygadlewicz.

Na poznańskiej przestrzeni targowej zaprezentują się dostawcy platform do ehandlu, oprogramowania „pudełkowego”, porównywarki cen, agencje pozycjonerskie, programistyczne, e-marketingowe, dostawcy usług kurierskich, wsparcie sprzedaży na allegro czy mobile commerce. Będzie można poznać zarówno ludzi stojących za najważniejszymi w Polsce rozwiązaniami ecommerce, jak i ich plany na przyszłość.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Amazon coraz bliżej wejścia na polski rynek

Newsy

Allegro zostało sprzedane

Newsy

Prostszy handel na Facebooku

Newsy

Click Shop – Nowa platforma sklepowa Home.pl

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!