Połącz się z nami

Newsy

Nintendo DSi Pink Bundle

Dla wszystkich poszukujących dla swej sympatii oryginalnego upominku z okazji Walentynek Nintendo przygotowało coś naprawdę wyjątkowego. Tuż przed Świętem Zakochanych, 12go lutego ukaże się ekskluzywny zestaw Nintendo DSi Pink, w skład którego wchodzi różowa konsola przenośna DSi i zabawna gra symulacyjna Nintendo presents: Style Boutique.

Tytuł ten w całości poświęcony jest modzie. Gracze mają możliwość stworzenia i prowadzenia własnego butiku. Rozpoczynając karierę w roli zwyczajnego ekspedienta pomagającego klientom w doborze odpowiedniego stroju, gracz musi powoli wspinać się po szczeblach kariery. Każdy klient odwiedzający butik to inna osobowość i inny styl. Aby go zadowolić gracz musi zatem dokładnie trafić w jego indywidualny gust. Jeśli posiada takie zdolności, będzie mógł wspiąć się na kolejny szczebel kariery. Jako właściciel butiku może wówczas kompletować asortyment sklepu, brać udział w pokazach mody i poszerzać oferowaną przez butik konfekcję o kreacje pobrane online.

Nintendo Wi-Fi Connection umożliwia sprzedaż oraz wymianę modnych kreacji z innymi graczami w całej Europie. Tryb ten umożliwia także wymianę doświadczeń i porad z innymi właścicielami butików. Fani Nintendo DSi mogą wzajemnie odwiedzać swoje sklepy i w przypływie zakupowego szaleństwa kompletować własne zestawy z oferty innych graczy oraz oczywiście targować cenę.

Nowe Nintendo DSi Pink stylistycznie optymalnie pasuje do charakteru gry. Konsola ta, dostępna od kwietnia 2009 roku jest trzecim modelem z serii Nintendo DS i zdobyła już miliony fanów na całym świecie. Nintendo DSi wyposażone jest w dwa wyświetlacze i cechuje je bardzo prosta obsługa poprzez ekran dotykowy i mikrofon. Dodatkowo użytkownicy mogą przy pomocy tej konsoli słuchać ulubionej muzyki, nagrywać dźwięki, edytować zdjęcia i wysyłać je do znajomych oraz korzystać z internetu. A co najważniejsze – mogą grać w ponad 1000 gier na Nintendo DS lub regularnie pobierać bezpośrednio na konsolę nowe tytuły z Nintendo DSi-Shop.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Kupony – nowa kategoria na Allegro

Newsy

Niebezpieczeństwa świątecznych zakupów

Internet Maker

Skargi na zakupy w Internecie – wiele problemów pozostaje nierozwiązanych

Newsy

Sampling usług w Internecie

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!