Połącz się z nami

Newsy

Nintendo DSi Pink Bundle

Opublikowane

dnia

Dla wszystkich poszukujących dla swej sympatii oryginalnego upominku z okazji Walentynek Nintendo przygotowało coś naprawdę wyjątkowego. Tuż przed Świętem Zakochanych, 12go lutego ukaże się ekskluzywny zestaw Nintendo DSi Pink, w skład którego wchodzi różowa konsola przenośna DSi i zabawna gra symulacyjna Nintendo presents: Style Boutique.

Tytuł ten w całości poświęcony jest modzie. Gracze mają możliwość stworzenia i prowadzenia własnego butiku. Rozpoczynając karierę w roli zwyczajnego ekspedienta pomagającego klientom w doborze odpowiedniego stroju, gracz musi powoli wspinać się po szczeblach kariery. Każdy klient odwiedzający butik to inna osobowość i inny styl. Aby go zadowolić gracz musi zatem dokładnie trafić w jego indywidualny gust. Jeśli posiada takie zdolności, będzie mógł wspiąć się na kolejny szczebel kariery. Jako właściciel butiku może wówczas kompletować asortyment sklepu, brać udział w pokazach mody i poszerzać oferowaną przez butik konfekcję o kreacje pobrane online.

Nintendo Wi-Fi Connection umożliwia sprzedaż oraz wymianę modnych kreacji z innymi graczami w całej Europie. Tryb ten umożliwia także wymianę doświadczeń i porad z innymi właścicielami butików. Fani Nintendo DSi mogą wzajemnie odwiedzać swoje sklepy i w przypływie zakupowego szaleństwa kompletować własne zestawy z oferty innych graczy oraz oczywiście targować cenę.

Nowe Nintendo DSi Pink stylistycznie optymalnie pasuje do charakteru gry. Konsola ta, dostępna od kwietnia 2009 roku jest trzecim modelem z serii Nintendo DS i zdobyła już miliony fanów na całym świecie. Nintendo DSi wyposażone jest w dwa wyświetlacze i cechuje je bardzo prosta obsługa poprzez ekran dotykowy i mikrofon. Dodatkowo użytkownicy mogą przy pomocy tej konsoli słuchać ulubionej muzyki, nagrywać dźwięki, edytować zdjęcia i wysyłać je do znajomych oraz korzystać z internetu. A co najważniejsze – mogą grać w ponad 1000 gier na Nintendo DS lub regularnie pobierać bezpośrednio na konsolę nowe tytuły z Nintendo DSi-Shop.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

80-lecie Batmana – od komiksu do filmu w 8K

Doskonały obraz to składowa wielu technologii i funkcji.

Opublikowane

dnia

W tym roku mija 80 lat od wydania pierwszego komiksu z człowiekiem-nietoperzem w roli głównej. Na przestrzeni ostatnich lat i kolejnych filmów mieliśmy okazję obserwować nie tylko rozwój superbohatera, lecz także – ewolucję telewizji i telewizorów. Teraz po raz pierwszy możemy zobaczyć kultowe ekranizacje, takie jak „Batman” czy „Powrót Batmana” na UHD Blu-ray na najwyższej jakości telewizorach Samsung QLED 4K i 8K.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google Chrome z możliwością zgłaszania podejrzanych stron

Rozszerzenie pozwoli nam uchronić się przed niebezpieczeństwem.

Opublikowane

dnia

Sztuczki z instalowaniem szkodliwego oprogramowania czy wyłudzaniem danych są wciąż popularne wśród hakerów. Najnowsze oficjalne rozszerzenie do przeglądarki Chrome ma nie tylko bronić użytkowników przed tymi atakami, ale także pomagać im w zgłaszaniu potencjalnych niebezpieczeństw.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Libra – nowa kryptowaluta od Facebooka

Tworzy ją 27 partnerów ze świata finansów i technologii.

Opublikowane

dnia

Podstawową cechą kryptowalut jest ich decentralizacja, która chroni posługujące się nimi strony przed nadużyciami i oszustwami. Ciekawe podejście do tego tematu zaprezentował Facebook, którego nowa kryptowaluta, Libra, została właśnie oficjalnie ogłoszona.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Instagram ułatwi odzyskiwanie straconego konta

Ochrona przed przejmującymi konta hakerami.

Opublikowane

dnia

Utrata kontroli nad swoim profilem w mediach społecznościowych to niekomfortowa sytuacja, która może przysporzyć wielu problemów, także w procesie jego odzyskiwania. Instagram testuje właśnie nowe funkcje pomagające użytkownikowi na powrót przejąć profil.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Apple planuje przyszłość 5G w iPhone’ach

Od 2021 roku wszystkie smartfony Apple będą w nie wyposażone.

Opublikowane

dnia

Technologia 5G wciąż się rozwija, dlatego nic dziwnego, że nie wszyscy producenci zdecydowali się na podążenie za tym trendem. Wśród „wielkich nieobecnych” znalazło się Apple, okazuje się jednak, że producent ma ambitne plany względem 5G.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne