Połącz się z nami

Newsy

Nintendo DSi Pink Bundle

Opublikowane

dnia

Dla wszystkich poszukujących dla swej sympatii oryginalnego upominku z okazji Walentynek Nintendo przygotowało coś naprawdę wyjątkowego. Tuż przed Świętem Zakochanych, 12go lutego ukaże się ekskluzywny zestaw Nintendo DSi Pink, w skład którego wchodzi różowa konsola przenośna DSi i zabawna gra symulacyjna Nintendo presents: Style Boutique.

Tytuł ten w całości poświęcony jest modzie. Gracze mają możliwość stworzenia i prowadzenia własnego butiku. Rozpoczynając karierę w roli zwyczajnego ekspedienta pomagającego klientom w doborze odpowiedniego stroju, gracz musi powoli wspinać się po szczeblach kariery. Każdy klient odwiedzający butik to inna osobowość i inny styl. Aby go zadowolić gracz musi zatem dokładnie trafić w jego indywidualny gust. Jeśli posiada takie zdolności, będzie mógł wspiąć się na kolejny szczebel kariery. Jako właściciel butiku może wówczas kompletować asortyment sklepu, brać udział w pokazach mody i poszerzać oferowaną przez butik konfekcję o kreacje pobrane online.

Nintendo Wi-Fi Connection umożliwia sprzedaż oraz wymianę modnych kreacji z innymi graczami w całej Europie. Tryb ten umożliwia także wymianę doświadczeń i porad z innymi właścicielami butików. Fani Nintendo DSi mogą wzajemnie odwiedzać swoje sklepy i w przypływie zakupowego szaleństwa kompletować własne zestawy z oferty innych graczy oraz oczywiście targować cenę.

Nowe Nintendo DSi Pink stylistycznie optymalnie pasuje do charakteru gry. Konsola ta, dostępna od kwietnia 2009 roku jest trzecim modelem z serii Nintendo DS i zdobyła już miliony fanów na całym świecie. Nintendo DSi wyposażone jest w dwa wyświetlacze i cechuje je bardzo prosta obsługa poprzez ekran dotykowy i mikrofon. Dodatkowo użytkownicy mogą przy pomocy tej konsoli słuchać ulubionej muzyki, nagrywać dźwięki, edytować zdjęcia i wysyłać je do znajomych oraz korzystać z internetu. A co najważniejsze – mogą grać w ponad 1000 gier na Nintendo DS lub regularnie pobierać bezpośrednio na konsolę nowe tytuły z Nintendo DSi-Shop.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

The Frame: ponad 1200 dzieł sztuki dostępnych w Art Store

Kolekcja Art Store wzbogaciła się m.in. o dzieła autorów z Chile i Polski.

Opublikowane

dnia

przez

The Frame, jako koncept telewizora, który jednocześnie stanowi nowoczesną platformę dostępu do sztuki, cały czas ewoluuje. Podczas targów IFA dowiedzieliśmy się, że kolekcja dostępna w ramach sklepu ze sztuką, czyli Samsung Art Store, wzbogaciła się o kolejne dzieła – jest ich już ponad 1200. Wśród nowości znajdziemy prace artystów z Polski i Chile.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Nowy serial HBO „Mroczne materie” od 5 listopada w HBO i HBO GO

W rolach głównych Dafne Keen, Lin-Manuel Miranda i James McAvoy.

Opublikowane

dnia

Serial fantasy Mroczne materiez Ruth Wilson, Lin-Manuelem Mirandą i Jamesem McAvoyem będzie miał premierę 5 listopada w HBO i HBO GO.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Nowy serial oryginalny Netflix „DAYBREAK”

Opowieść o losach eklektycznej grupy ocalonych w zdradzieckiej rzeczywistości.

Opublikowane

dnia

W tym post-apokaliptycznym, przekraczającym granice gatunków serialu, kalifornijskie miasteczko Glendale zamieszkują grasujące w okolicy gangi osiłków, grupy gamerów, członkowie Klubu 4-H i inne przerażające plemiona, które walczą o przetrwanie u progu katastrofy nuklearnej (i to w dniu wielkiej imprezy…ups). DAYBREAK to opowieść o losach eklektycznej grupy ocalonych w tej dziwnej, zdradzieckiej rzeczywistości. Serial to po części saga o samurajach, po części opowieść o dojrzewaniu, z domieszką Battle Royale. DAYBRAKE to serial dla Generacji A (A jak Apokalipsa! Kumasz?) przeznaczony dla widzów pełnoletnich.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Premiera trzeciego sezonu polskiego serialu „Wataha” już 30 października

Na granicy w Bieszczadach nigdy nie jest spokojnie.

Opublikowane

dnia

Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Już w 2020 roku premiera kolejnego polskiego serialu oryginalnego Netflix!

Ruszyła produkcja „W głębi lasu” – adaptacji bestsellerowego thrillera Harlana Cobena o tym samym tytule.

Opublikowane

dnia

przez

Sześcioodcinkową produkcję reżyserują Leszek Dawid (Jesteś Bogiem) oraz Bartosz Konopka (Królik po berlińsku). Autorami scenariusza są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Serial produkuje ATM Grupa. Producentką kreatywną jest Anna Nagler (Ukryta gra), producentami wykonawczymi natomiast są Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben. W głębi lasu to kolejna, obok brytyjskiej serii The Stranger oraz hiszpańskiego El Inocente, współpraca między Cobenem a Netflix. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne