Połącz się z nami

Newsy

Konkurs na Fotoblog Roku 2011

Ruszyła druga edycja prestiżowego konkursu na Fotoblog Roku 2011. Adresowany jest on do osób, które poprzez fotografowanie dzielą się z innymi swoimi emocjami, wrażeniami oraz spojrzeniem na świat. Do pierwszej edycji zgłosiło się ponad 500 autorów blogów, na które oddano łącznie 100 tys. głosów. Po raz drugi oficjalnym partnerem plebiscytu została firma Casio Exilim.

Blog to osobisty pamiętnik, natomiast fotoblog to coś więcej. Obraz może uzupełnić, bądź nawet zastąpić słowo. Autorzy niejednokrotnie przy pomocy jednej fotografii potrafią przedstawić historię, na opisanie której potrzeba wielu stron tekstu. Ponadto, fotoblogi stają się czymś na wzór {link_wew 7496} portfolio{/link_wew} autora, niejednokrotnie otwierając tym samym drogę do zawodowstwa.

W pierwszej edycji wzięło udział 500 autorów z całej Polski. Stronę konkursu obejrzało ponad pół miliona internautów. Zwycięzcą został blog „Moje Uniformy”, którego tematem przewodnim jest człowiek – jego kompleksy, uwarunkowania, radości, a wszystko w kontekście zwykłego ubrania.

Konkurs Fotoblog Roku 2011 potrwa do 15 września. Na autorów fotoblogów, które zdobędą najwięcej głosów czekają wartościowe nagrody. Firma {link_wew 7414}Casio Exilim{/link_wew}, jeden z głównych partnerów akcji, ufundowała najnowsze modele aparatów, w tym m.in. EX-H20G, EX-ZR10 i EX-FH25.

Strona konkursowa dostępna jest pod adresem: www.swiatobrazu.pl/fotoblog-roku-2011-22737.html

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Jak kręcić lepsze filmy smartfonem?

Publikacje

Jak robić lepsze zdjęcia smartfonem?

Publikacje

IFA 2018: uniwersalny adapter do obiektywów OlloClip

Newsy

Google usuwa opcję „pokaż obraz”

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!