Połącz się z nami

Newsy

Blazing Angels: Squadrons of WWII

Opublikowane

dnia

Zostań asem przestworzy. Pozycja łącząca elementy gry zręcznościowej i symulatora lotu pozwala graczom wziąć udział w największych bitwach lotniczych II wojny światowej.

Podniebne zmagania

Gra zapewnia możliwość wcielenia się w rolę pilota stojącego na czele czteroosobowej eskadry i przechodzącego drogę od początkującego lotnika po asa przestworzy. Każdy z trzech skrzydłowych eskadry Płonące Anioły specjalizuje się w określonym typie zadań. Tom \”Tarcza\” trzyma się blisko gracza i stara się odciągać od niego uwagę przeciwników.

Frank \”Łowca\” przeprowadza błyskawiczne ataki, siejąc spustoszenie w szeregach wroga, natomiast Joe \”Złota rączka\” przesyła graczowi kombinację klawiszy, po wprowadzeniu której można naprawić uszkodzony samolot. W trybie kampanii eskadra bierze udział w osiemnastu uporządkowanych chronologicznie misjach, począwszy od ewakuacji Dunkierki, przez bitwę o Anglię, pojedynki nad Pacyfikiem, aż po potyczki nad Berlinem. Dostępnych jest ponadto kilka dodatkowych wariantów rozgrywki obejmujących minikampanię, pojedynek asów i tryb zręcznościowy.

Efektowna oprawa

Twórcy gry położyli duży nacisk na stworzenie efektownej oprawy graficznej i dźwiękowej, oddającej klimat powietrznych walk toczonych podczas II wojny światowej. Realistycznie odwzorowali ponad czterdzieści samolotów z tamtego okresu, stworzyli pełne szczegółów otoczenie, a ponadto zadbali o charakterystyczne dla danego obszaru obiekty, takie jak np. wieża Eiffla, katedra Notre Dame, londyński Tower Bridge i okręty w porcie Pearl Harbor.

Warto też zwrócić uwagę na wybuchy, efekty świetlne, włącznie z oślepiającym słońcem, oraz na gęsty dym wydobywający się z trafionych samolotów. Istotny wpływ na atmosferę zmagań mają także efekty dźwiękowe, ze szczególnym uwzględnieniem odgłosów silników, karabinów maszynowych i pilotów nadających komunikaty przez radio.

Tryb wieloosobowy

Rozgrywka wieloosobowa może być prowadzona za pośrednictwem sieci lokalnej lub szerokopasmowego dostępu do internetu. Zapewnia ona graczom możliwość korzystania z trzech głównych trybów. W trybie \”solo\” każdy z graczy walczy dla siebie i stara się pokonać pozostałych przeciwników. W trybie \”kooperacyjnym\” gracze walczą wspólnie z jednostkami kierowanymi przez komputer.

Ostatni tryb – \”drużynowy\”, to pojedynek dwóch drużyn, z których każda może składać się maksymalnie z ośmiu graczy. Dla każdego z podstawowych trybów wieloosobowych dostępnych jest kilka wariantów rozgrywki, obejmujących m.in. pojedynki, naloty bombowe i ataki kamikaze.

Dynamiczna i zróżnicowana zabawa

Blazing Angels: Squadrons of WWII to pozycja, która zapewnia dużą porcję dynamicznej i zróżnicowanej zabawy. Oferuje szereg wariantów rozgrywki zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i wieloosobowym.

Zręcznościowy charakter gry w połączeniu z tworzącą odpowiednią atmosferę oprawą zachęca do toczenia kolejnych powietrznych potyczek. Do wad można zaliczyć natomiast niezbyt komfortowe sterowanie samolotem za pomocą klawiatury i myszki. Problem ten można wyeliminować korzystając z pada.

Informacje

Licomp Empik Multimedia

http://www.lem.com.pl

Cena: 99,90 zł

Nośnik: DVD

Ocena: 5 / 6

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne