Połącz się z nami

Newsy

Wyciekł film promocyjny HTC One M9

Widzieliśmy w Sieci już wiele przecieków na temat HTC One M9. Jednak teraz, za pośrednictwem @upleaks, pojawił się film promocyjny na temat nowego smartfona, który zdradza nam wiele jego szczegółów. HTC szybko usunęło film z internetu, jednak portal BGR wykonał kilka zrzutów ekranu.

Widać na nich zarówno przód, jak i tył urządzenia. Jedną z ciekawszych zmian są aparaty. Przedni oznaczony został symbolem UltraPixel, a tylni charakteryzuje się matrycą o rozdzielczości 20 MP.

HTC wprowadziło również kilka inteligentnych dodatków do oprogramowania. Przykładowo, aplikacje na ekranie startowym wyświetlać się będą w zależności od tego, jak często używamy ich o określonych porach dnia.

Producent wprowadzi także funkcję streamingu mediów HTC Connect, z której korzystać będzie można przy użyciu „machnięcia trzema palcami”.

Przepraszamy za zepsucie niespodzianki, ponieważ oficjalna prezentacja HTC One M9 miała się odbyć za kilka dni na targach MWC. Trzeba jednak przyznać, że firma powinna zdecydowanie pilniej strzec tak istotnych rzeczy jak filmy promocyjne. Zwłaszcza w tak krótkim okresie przed premierą.

htc5 htc6 htc7 htc8 htc9 htc1 htc2 htc4

Student Informatyki i Ekonometrii na Politechnice Gdańskiej, zapalony fotograf i multiinstrumentalista.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

XRSpace Mova – headset VR z modemem 5G

Newsy

Samsung prezentuje Galaxy S20 Tactical Edition

Newsy

TEST: Samsung Galaxy S20

Testy

LG Wing – oryginalny koncept na dwa ekrany

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!