Połącz się z nami

Newsy

Wyciekł film promocyjny HTC One M9

Opublikowane

dnia

Widzieliśmy w Sieci już wiele przecieków na temat HTC One M9. Jednak teraz, za pośrednictwem @upleaks, pojawił się film promocyjny na temat nowego smartfona, który zdradza nam wiele jego szczegółów. HTC szybko usunęło film z internetu, jednak portal BGR wykonał kilka zrzutów ekranu.

Widać na nich zarówno przód, jak i tył urządzenia. Jedną z ciekawszych zmian są aparaty. Przedni oznaczony został symbolem UltraPixel, a tylni charakteryzuje się matrycą o rozdzielczości 20 MP.

HTC wprowadziło również kilka inteligentnych dodatków do oprogramowania. Przykładowo, aplikacje na ekranie startowym wyświetlać się będą w zależności od tego, jak często używamy ich o określonych porach dnia.

Producent wprowadzi także funkcję streamingu mediów HTC Connect, z której korzystać będzie można przy użyciu „machnięcia trzema palcami”.

Przepraszamy za zepsucie niespodzianki, ponieważ oficjalna prezentacja HTC One M9 miała się odbyć za kilka dni na targach MWC. Trzeba jednak przyznać, że firma powinna zdecydowanie pilniej strzec tak istotnych rzeczy jak filmy promocyjne. Zwłaszcza w tak krótkim okresie przed premierą.

htc5 htc6 htc7 htc8 htc9 htc1 htc2 htc4

Student Informatyki i Ekonometrii na Politechnice Gdańskiej, zapalony fotograf i multiinstrumentalista.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne