Połącz się z nami

Newsy

Wiedźmin 3 z darmową aktualizacją dla next-genowych konsol

Doda ona obsługę ray-tracingu i przyspieszy ładowanie poziomów.

Następna generacja konsol trafi do nas już wkrótce, więc niemal pewnym jest, że nadchodzące premiery pokroju Cyberpunk 2077 i Assassin’s Creed: Valhalla trafią także na nowe systemy. Deweloperzy z CD Projekt RED postanowili przystosować do nich jeszcze jedną grę swojego autorstwa.

Chociaż Wiedźmin 3 ma już kilka dobrych lat, tytuł ten wciąż cieszy się sporą popularnością wśród graczy. Next-genowa edycja otrzyma szereg graficznych i technicznych dodatków, które mają w pełni wykorzystać możliwości konsol nowej generacji. Gra, epizody DLC i reszta zawartości dodatkowej dostaną wsparcie dla ray-tracingu, dzięki czemu ich świat będzie prezentował się jeszcze efektowniej. Ponadto deweloperzy obiecują znaczące skrócenie czasów ładowania, lepiej pasujące do szybkich, next-genowych konsol.

Udoskonalenia graficzne znajdą się w wersji na pecety, PlayStation 5 i Xboxa Series X. „Ulepszony” Wiedźmin 3 będzie dostępny jako osobna gra oraz darmowa aktualizacja dla osób, które już posiadają kopię gry na PC, PlayStation 4 lub Xboxie One. Póki co nie wiemy, w jaki sposób będzie można odebrać next-genową wersję „Wiedźmaka”; tajemnicą pozostaje także data premiery nowej edycji tego kultowego tytułu.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Grudzień w HBO GO – nowe filmy i seriale

Newsy

Super Nintendo World zostanie otwarty w lutym 2021

Newsy

Wielka Brytania zabrania instalacji infrastruktury 5G od Huawei

Newsy

TEST: Google Nest Audio

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!