Połącz się z nami

Newsy

Tropiciele – nowy serial kryminalny Cinemax

Premiera 6 czerwca w HBO GO.

Serial produkcji Cinemax Tropiciele to wielowątkowy thriller akcji ze zorganizowaną przestępczością, przemytem diamentów i międzynarodowym terroryzmem w tle. Produkcja w całości nakręcona została na terenie RPA. Premiera serialu odbędzie się 6 czerwca w HBO GO.

Serial Tropiciele (Trackers) jest ekranizacją głośnego, międzynarodowego bestsellera autorstwa Deona Meyera. Trzy główne wątki historii składają się na pełną akcji i zmyślnie poprowadzoną intrygę, która toczy się w różnych zakątkach RPA ze spektakularnym finałem w Kapsztadzie. W tle nie zabraknie zorganizowanej przestępczości, przemytu diamentów, zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego, czarnych nosorożców, CIA i wątku międzynarodowego terroryzmu.

W rolach głównych w serialu Tropiciele występują: James Gracie (serial Kontra, Syberia), Rolanda Marais (Lied van die Lappop), Ed Stoppard (serial Templariusze, Pianista), Sandi Schultz (seriale Nowojorscy gliniarze, Miasto Aniołów), Brendon Daniels (Arendsvlei), Trix Vivier (Sterlopers, Waterfront), Thapelo Mokoena (Mandela: Droga do wolności) i Sisanda Henna (Tsha Tsha, This Life).

Serial wyreżyserował Jyri Kähönen (Bordertown). Autorem zdjęć jest Ivan Strasburg (seriale HBO Generation Kill: Czas wojny,Treme). Obowiązki producentów wykonawczych pełnili: Cobus van den Berg, Tim Theron, Jonathan Drake, Robert Thorogood oraz Deon Meyer. Producentem kreatywnym był Steve Maher. Obowiązki producentki serialu pełniła Rebecca Fuller-Campbell. Serial został wyprodukowany został przez Cinemax, spółki Three River Fiction i Scene23  we współpracy z M-Net i ZDF.

Serial Tropiciele powstał na podstawie scenariusza Roberta Thorogooda i jest ekranizacją powieści Deona Meyera. Wszystkie zdjęcia do produkcji zrealizowane zostały na terenie RPA.

Premiera serialu Cinemax Tropiciele (Trackers) zaplanowana została na 6 czerwca w HBO GO. Premiera na antenie Cinemax odbędzie się natomiast 20 czerwca o godzinie 20:00. Serial składa się z 6 odcinków.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: HTC Desire 20 pro

Testy

RECENZJA: Captain Tsubasa: Rise of New Champions

Gaming

Niebezpieczne SMS-y podszywające się pod operatorów

Newsy

Samsung: od 54 do 2,3 milimetra, czyli dlaczego mniej znaczy więcej

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!