SOCJAL
Do góry

The Walking Dead teraz jako gra AR

Aplikacja osadzona jest w uniwersum popularnego serialu.

Zeszłego lata wszyscy graliśmy w Pokemon GO. Popularność tej gry nieco jednak przygasła i nie ożywiły jej nawet legendarne Pokemony oraz stworki z drugiej generacji gier. Teraz może ona stracić kolejnych graczy za sprawą gry AR „The Walking Dead: Our World”.

Uniwersum „The Walking Dead” rozpoczęło się od serii komiksów, jednak prawdziwą popularność zdobyło dzięki opartemu na niej serialowi. Do tej pory doczekała się ono spin-offów w postaci seriali, książek i gier komputerowych (w tym świetnej serii od Telltale Games). Teraz fani walkerów mogą zacierać ręce – już wkrótce będą mogli zagrać w grę AR osadzoną w świecie serialu. Za jej produkcję odpowiadają kanał telewizyjny AMC i mobilny deweloper Next Game.

Aplikacja na pewno będzie znacznie różniła się od Pokemon GO, przede wszystkim klimatem i powagą zabawy. Zamiast stworków będziemy zbierać broń, którą następnie wykorzystamy do eksterminacji nieumarłych. Poza krwawą jatką w Our World mają się znaleźć różne smaczki dla fanów serialu. Gra ma być dostępna na iOS i Androida – nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy