Połącz się z nami

Testy

TEST: Philips StyleTouch Pure GC440

Tajna broń mniej perfekcyjnych pań i panów domu, którzy nie zawsze mają czas na prasowanie.

Niespodziewane wyjazdy służbowe są zabawne i w ogóle spoko, dopóki nie dowiesz się, że od razu po przybyciu na miejsce jedziesz na ważne spotkanie i nie masz szans doprowadzić garderoby do stanu używalności.

W takich momentach pomóc ci może np. steamer, który odświeży ubrania za pomocą jedynie źródła prądu i odrobiny wody. Główną zaletą urządzenia jest jego mobilność – aby wyprasować ciuchy, nie potrzebujesz deski do prasowania, a wykorzystana do stworzenia pary woda, może pochodzić nawet z kranu.

Parownica dobrze radzi sobie zarówno ze zwiewnymi, delikatnymi tkaninami typu jedwab czy szyfon, jak i ciężkimi materiałami, takimi jak żakard lub dżins. Prasowanie ubrania trwa około dwóch do pięciu minut – podczas testów najdłużej zajęło mi doprowadzenie do porządku wygniecionej koszuli z mieszaniny bawełny i poliestru (ok. 6 minut); konserwacja innych ciuchów testowych trwała krócej. Urządzenie jest gotowe do pracy po minucie od jego włączenia i napełnienia zbiornika. Parownica nadaje się również do odświeżania ubrań wiszących przez długi czas w szafie – charakterystyczny zapach znika po jednym przeciągnięciu.

Nawet łatwo nasiąkające wodą materiały, nie namakają po ekspozycji na parę wodną. Długotrwałe korzystanie z wody wodociągowej nie powoduje niszczenia się urządzenia – dzięki specjalnemu, łatwo opróżnianemu zbiornikowi na kamień, mechanizm parowy jest chroniony przed uszkodzeniem. Steamer Philips StyleTouch Pure może prasować do trzech ubrań na jednym zbiorniku wody i raczej nie zastąpi ci żelazka, ale w nagłych sytuacjach sprawdzi się idealnie.

CENA 420 PLN

Ocena

3.8

Zdaniem T3

Jeżeli zdarza ci się wyjeżdżać w miejsca bez dostępu do żelazka, na pewno polubisz parownicę do ubrań Philips StyleTouch Pure.

  • Design
  • Jakość wykonania
  • Funkcjonalność
  • Cena
Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

1 komentarz

1 komentarz

  1. Monia

    26/11/2019 dnia 12:31

    parownica jest ekstra, nie tylko podczas wyjazdów służbowych czy wakacji, ale jest niezastąpiona, kiedy nagle przed wyjściem okazuje się, że ubranie nie jest gotowe 🙂 jak dla mnie – rewelacja

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: TAG Heuer Connected

Testy

TEST: Lenovo Yoga C940

Testy

TEST: JBL Live 300 TWS

Testy

TEST: Lenovo Legion Y540

Gaming

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!