Połącz się z nami

Newsy

Spółka DLF wspiera trójmiejskie szpitale w walce z COVID-19

Walka z koronawirusem trwa.

Gdyńska spółka DLF, autoryzowany dystrybutor marki iRobot, wspiera trójmiejskie szpitale zakaźne w walce z koronawirusem. Spółka przekazała 3000 maseczek ochronnych, które mają pomóc personelowi szpitalnemu w walce z wirusem.

W związku z ciągle panującym zagrożeniem epidemicznym w Polsce, spółka DLF z siedzibą w Gdyni podjęła działania mające wesprzeć placówki służby zdrowia z regionu pomorskiego. W ramach pomocy służbie zdrowia w walce z COVID-19 partia 3000 maseczek chirurgicznych trafiła już do trzech szpitali zakaźnych w Gdańsku oraz jednego w Gdyni.

Tym działaniem DLF pragnie wyrazić wsparcie dla lokalnej społeczności i wyjść naprzeciw niemalejącym potrzebom służby zdrowia. Spółka ma nadzieję, że oferowana pomoc realnie wpłynie na zminimalizowanie ryzyka zakażenia przez najbardziej na to narażony personel medyczny.

DLF sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych w Gdyni i od tego momentu nierozerwalnie związana jest z regionem pomorskim. Specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu hi-tech, robotyki i AGD. Celem DLF jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. Obecnie firma jest autoryzowanym dystrybutorem m.in. marek takich jak: iRobot, Crock-Pot, Kohersen, Stadler Form, Laura Star, Breville, FoodSaver oraz Segway.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: HTC Desire 20 pro

Testy

RECENZJA: Captain Tsubasa: Rise of New Champions

Gaming

Niebezpieczne SMS-y podszywające się pod operatorów

Newsy

Samsung: od 54 do 2,3 milimetra, czyli dlaczego mniej znaczy więcej

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!