Połącz się z nami

Newsy

SNES Classic trafi do sprzedaży już we wrześniu

Tym razem Nintendo postanowi zrobić trochę więcej kopii owej konsoli.

Opublikowane

dnia

Pod koniec 2016 roku firma Nintendo postanowiła zagrać na naszych emocjach i w oczekiwaniu na Switcha wprowadziła na rynek odświeżonego klasyka w postaci NES Classic Edition. Ta retro petarda szybko stała się jednym z najbardziej pożądanych kawałków technologii w tamtym okresie. Sukces ten zachęcił japońskiego producenta do kontynuowania tego trendu i dlatego już we wrześniu przyjdzie nam się zmierzyć z konsolą SNES Classic.

SNES, czyli Super Nintendo Entertainment System w wersji Classic Edition idzie dokładnie tą samą ścieżką co jego zeszłoroczny protoplasta. Z zewnątrz konsola jest zminiaturyzowaną repliką oryginalnego SNES-a. Znajdziemy tu jednak wbudowany port HDMI i podobnie jak w przypadku NES-a fabrycznie zainstalowane gry (konkretnie 21). Jedną z niech jest nigdy wcześniej nie publikowany Star Fox 2. Poza tym fani retro klimatów będą mogli zagrać między innymi w Super Mario World, Super Mario Kart, The Legend Of Zelda: A Link ot the Past, Donkey Kong Country, Mega Man X czy F-Zero. W zestawie otrzymamy dwa kontrolery z długimi przewodami (czego nie można było powiedzieć o NES Classic). Co ciekawe w niektórych rejonach świata jak przed laty sprzedawana będzie wersja z inną obudową i nazwą Super Famicom. Istnieje również szansa, że tym razem Nintendo postanowi zrobić trochę więcej kopii owej konsoli. Z uwagi na ograniczoną produkcję zdobycie w zeszłym roku NES-a graniczyło z cudem.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne