SOCJAL
Do góry

Rzucaj zaklęcia swoim smartfonem

Model Galaxy Note 7 ma dodatkowe zaklęcie „incendio”.

Jeśli zawsze chciałeś poczuć się choć trochę jak Harry Potter i do tej pory rzucałeś zaklęcia swoją szczoteczką do zębów rano przed lustrem to wiedz, że teraz to samo możesz robić smartfonem z systemem Android i obserwować rzeczywiste rezultaty swoich inkantacji.

Google w porozumieniu z Warner Bros. Pictures umożliwiło wszystkim posiadaczom smartfonów z systemem Android na rzucanie kilku podstawowych zaklęć takich jak „lumos” czy „nox”. W ramach promocji nadchodzącego filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” Google pozwoliło na uruchamianie konkretnych funkcji naszego smartfona zaklęciami znanymi wszystkim fanom książek i filmów o Harrym Potterze. Dla przykładu jeśli wybudzimy naszego smartfona komendą „OK Google” i powiemy „lumos” to uruchomimy tym samym funkcję latarki. Odwrotny efekt gwarantuje zaklęcie „nox”, a wyciszenie możemy uzyskać mówiąc „silencio”. Jeśli chcielibyśmy być złośliwi to powiedzielibyśmy, że model Galaxy Note 7 ma dodatkowe zaklęcie „incendio”, które czyni z niego żywą pochodnią, ale jest raczej unikalna funkcja.

Ponadto posiadacze gogli Google Daydream View będą mogli z pomocą Google Street View urządzić sobie wirtualny spacer po Nowym Jorku z 1926 roku, gdzie odgrywa się akcja wspomnianego blockbustera.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy