SOCJAL
Do góry


Różowa kolekcja gadżetów od Razera

Specjalna, limitowana edycja walentynkowa.

Fani różowego koloru mogą zacierać ręce. Na tegoroczne Walentynki Razer przygotował kolekcję gamingowych akcesoriów Quartz Pink utrzymaną w różowo-srebrnej kolorystyce.

Gwiazdą kolekcji jest niewątpliwie smukły laptop Razer Blade Stealth 13 w różowej szacie kolorystycznej. Jego specyfikacja przedstawia się następująco: procesor Intel Core i7-8565U, 16 GB RAM, dysk SSD 256 GB, karta graficzna Nvidia MX 150 oraz 13,3-calowy ekran Full HD. Niestety, laptop będzie dostępny jedynie dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Chinach.

Na otarcie łez dostaliśmy jednak kilka różowych gadżetów dostępnych w Europie: klawiaturę Huntsman, mikrofon Seiren X, headset Kraken Pro V2 z towarzyszącym mu stojakiem, pad Raiju Tournament Edition, mysz Basilisk oraz obudowę na Razer Phone 2. Nowe edycje dobrze znanego sprzętu kosztują tyle samo, co ich czarne odpowiedniki, ale będą dostępne tylko przez określony czas. Produkty można zamawiać na stronie internetowej producenta.

Razer coraz częściej odchodzi od niegdyś charakterystycznego dla siebie wzornictwa zestawiającego matową czerń z różnokolorowymi podświetleniami. Laptopy z serii Blade coraz częściej pojawiają się w innych wersjach kolorystycznych: szarej, białej a teraz różowej. Po raz pierwszy „edycja walentynkowa” Razera pojawiła się w zeszłym roku i składała się z czterech produktów. Pozytywny odzew fanów nakłonił producenta do ponownego zaprojektowania różowych gadżetów.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy