Połącz się z nami

Newsy

Różowa kolekcja gadżetów od Razera

Specjalna, limitowana edycja walentynkowa.

Opublikowane

dnia

Fani różowego koloru mogą zacierać ręce. Na tegoroczne Walentynki Razer przygotował kolekcję gamingowych akcesoriów Quartz Pink utrzymaną w różowo-srebrnej kolorystyce.

Gwiazdą kolekcji jest niewątpliwie smukły laptop Razer Blade Stealth 13 w różowej szacie kolorystycznej. Jego specyfikacja przedstawia się następująco: procesor Intel Core i7-8565U, 16 GB RAM, dysk SSD 256 GB, karta graficzna Nvidia MX 150 oraz 13,3-calowy ekran Full HD. Niestety, laptop będzie dostępny jedynie dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Chinach.

Na otarcie łez dostaliśmy jednak kilka różowych gadżetów dostępnych w Europie: klawiaturę Huntsman, mikrofon Seiren X, headset Kraken Pro V2 z towarzyszącym mu stojakiem, pad Raiju Tournament Edition, mysz Basilisk oraz obudowę na Razer Phone 2. Nowe edycje dobrze znanego sprzętu kosztują tyle samo, co ich czarne odpowiedniki, ale będą dostępne tylko przez określony czas. Produkty można zamawiać na stronie internetowej producenta.

Razer coraz częściej odchodzi od niegdyś charakterystycznego dla siebie wzornictwa zestawiającego matową czerń z różnokolorowymi podświetleniami. Laptopy z serii Blade coraz częściej pojawiają się w innych wersjach kolorystycznych: szarej, białej a teraz różowej. Po raz pierwszy „edycja walentynkowa” Razera pojawiła się w zeszłym roku i składała się z czterech produktów. Pozytywny odzew fanów nakłonił producenta do ponownego zaprojektowania różowych gadżetów.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsy

Dane klientów Morele.net dostępne w sieci

Brak haseł i informacji o płatnościach, ale wyciekły telefony.

Opublikowane

dnia

Baza danych o klientach sklepu internetowego Morele.net została wykradziona w zeszłym roku, ale do tej pory była ona dostępna jedynie w niektórych kręgach. Dopiero teraz odpowiedzialny na wyciek haker opublikował ją w internecie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Problemy z ekranami recenzenckich telefonów Galaxy Fold

Kontrowersje związane z warstwą ochronną i wytrzymałością na zgięcia.

Opublikowane

dnia

Technologia składanych ekranów dopiero wchodzi do świata smartfonów, dlatego można było przewidzieć, że napotka ona na swojej drodze pewne przeszkody. Część użytkowników recenzenckich egzemplarzy Samsunga Galaxy Fold zgłosiła problemy z wyświetlaczami smartfonów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Sony ujawnia pierwsze informacje na temat PlayStation 5

Wsparcie dla 8K i ray-tracingu.

Opublikowane

dnia

Wieści o następcy PS4 od czasu do czasu pojawiają się w internecie, ale do tej pory żadne z nich nie zostały oficjalnie potwierdzone lub zaprzeczone. Dopiero teraz Sony zdecydowało się na ujawnienie pierwszych detali next-genowej konsoli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Koniec dysputy pomiędzy Apple i Qualcomm

Firmy podpisały porozumienie licencyjne na 6 lat.

Opublikowane

dnia

Jeden z najgłośniejszych sporów w technologicznym świecie, jaki mogliśmy zaobserwować w ciągu ostatnich lat, właśnie dobiegł końca. Apple i Qualcomm porozumiały się w sprawie sporu o rzekomo skradzione rozwiązania patentowe i podpisały umowę licencyjną.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Serce wydrukowane na drukarce 3D

Do jego stworzenia wykorzystano komórki pacjenta.

Opublikowane

dnia

Druk 3D jest stosowany w naukach medycznych nie od dzisiaj, ale do tej pory nie był on stosowany do drukowania w pełni działających organów. Aż do teraz – naukowcy zaprezentowali pierwsze unaczynione serce wydrukowane z ludzkich komórek.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne