Połącz się z nami

Newsy

Rower Bugatti na Komunię?

PG Bugatti Bike powstał we współpracy motoryzacyjnego producenta z firmą PG.

Opublikowane

dnia

Firma Bugatti jest znana głównie z produkcji najpotężniejszych supersamochodów na świecie. Ich model Veyron i jego następca Chiron to bez wątpienia dwie bestie, które pożerają asfalt jak nic innego na świecie. Teraz podobnych emocji mają doświadczyć cykliści, dla których firma przygotowała rower.

Nie tak dawno temu Bugatti zainspirowane swoim Chironem stworzyło jacht/motorówkę, którego cena wynosi 2 miliony USD. Nawet w świecie luksusowych łajb jest to dość wygórowana cena. Teraz do zabawy dołącza jednak niepozorny rower. PG Bugatti Bike powstał we współpracy motoryzacyjnego producenta z firmą PG i jak można się spodziewać dzieli on z 1500-konnym Chironem wiele cech designerskich. Około 95 procent materiałów wykorzystanych do budowy tego roweru to włókno węglowe. Oznacza to, że PG Bugatti Bike waży niespełna 5 kg. W ramę wbudowano również zaawansowanych system amortyzacji, a konstrukcję opracowano w tunelu aerodynamicznym. Co ciekawe firma udostępnia możliwość dopasowania stylistyki roweru do naszego Chirona, którego na bank nie mamy. Możemy ponadto zażądać dorzucenia elementów wykonanych ze skóry i dowolnej kolorystyki. Najzabawniejszy jest jednak fakt, iż Bugatti odradza poruszanie się tym rowerem po mieście. Zdaniem producenta jest to sprzęt dedykowany wyłącznie niepublicznym drogom. Może i brzmi to niedorzecznie, ale kiedy wziąć pod uwagę fakt, iż jest to rower za 39 000 USD to raczej głupio tak zostawić go przed sklepem i iść na zakupy, tylko po to, aby po kilku minutach znaleźć po nim wyłącznie puste miejsce.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google Pixel 4 i Pixel 4 XL oficjalnie

Z zaawansowanym aparatem fotograficznym.

Opublikowane

dnia

przez

Długo czekaliśmy na premierę tego smartfona – oto nowy flagowiec Google, Pixel 4 i Pixel 4 XL. Chociaż jego specyfikacja wyciekła do sieci już jakiś czas temu, dopiero na konferencji Made by Google 2019 poznaliśmy wszystkie informacje dotyczące telefonu i jego oprogramowania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Fundacja Internet Archive udostępnia gry na MS-DOS do pobrania

Aż 2 500 tytułów z lat 80 i 90 do wyboru.

Opublikowane

dnia

Niektórzy czytelnicy na pewno pamiętają erę pierwszych gier na pecety. Stare platformówki, erpegi, puzzle i przygody tekstowe bywają jednak niemożliwe do uruchomienia na nowoczesnych komputerach, nawet za pomocą DOS-owych emulatorów. Na szczęście teraz możemy zagrać w nie za pośrednictwem Internet Archive.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Razer Blade 15 Advanced z optyczną klawiaturą

Wykorzystuje ona podczerwone czujniki.

Opublikowane

dnia

Klawiatury w laptopach dzielą się na dwie grupy: mechaniczne, które są głośne, ale żywotne, oraz te bardziej popularne, membranowe – pracujące cicho, chociaż dość szybko się zużywające. Razer właśnie dorzucił do tego zestawienia kolejny rodzaj przełączników, optyczne.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Ford i Audi prezentują system wirtualnej rzeczywistości do samochodu

Oparty na filmie Narzeczona Frankensteina.

Opublikowane

dnia

Wirtualna rzeczywistość w aucie to technologia, która zmieni dowolny przejazd w interaktywną przygodę – oczywiście o ile nie siedzimy na fotelu kierowcy. Ford, Audi Holoride i Universal Monsters zaprezentowali właśnie system rozrywki VR do samochodu.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne