Połącz się z nami

Newsy

Przenośna karta dźwiękowa

ASUS Xonar U3 to przenośne, kieszonkowe rozwiązanie audio, które zapewnia doskonały dźwięk użytkownikom notebooków. Niewiele większa, niż standardowy pendrive USB, karta U3 powstała z myślą o użytkownikach, którzy chcą zmienić swoje notebooki w wysokiej jakości „centrum muzyczne” obsługujące Dolby i GX2.5.

 

Jeśli chodzi o karty dźwiękowe w notebookach, pod względem jakości są to najczęściej rozwiązania minimalistyczne. Xonar 3U z wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym to najlepsze rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą używać swoich notebooków w roli osobistych centrów rozrywki. Ważąca zaledwie 25g i mieszcząca się w kieszeni karta zapewnia zarówno doskonałe basy, jak i tony wysokie, oraz impedancję słuchawek rzędu 150 ohmów. Dodatkowo urządzenie wyposażono w specjalną technologię, która izoluje sygnały dźwiękowe, zapewniając czysty i wyraźny dźwięk. Instalacja jest prosta, a liczne gotowe ustawienia equalizera oraz tryby ustawień dla gier, muzyki, filmów i słuchawek zwiększają dźwiękowe możliwości notebooka szybko i bez jakichkolwiek komplikacji.

 

Xonar U3 oferuje szeroki zakres technologii kina domowego Dolby, w tym: Dolby Headphone, Dolby Pro Logic IIx, Dolby Digital Virtual Speaker i Dolby Digital Live. Każda z nich odgrywa swoją rolę w dostarczaniu kinowej jakości, wielokanałowego dźwięku. Xonar U3 jest doskonałym rozwiązaniem dla graczy, dzięki wbudowanemu silnikowi GX 2.5 Gaming Audio Engine, który jest kompatybilny z sygnałem dźwięku EAC 5.0. Pozwala to na jednoczesne odtworzenie do 128 różnych efektów dźwiękowych.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Creative Sound BlasterX G6 – głos gracza

Publikacje

Asus ZenFone 7 Pro z aparatami na klapce

Newsy

TEST: ASUS ROG Zephyrus Duo 15

Gaming

TEST: ASUS ROG Zephyrus G14

Gaming

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!