Połącz się z nami

Newsy

Premiera Samsunga Galaxy Fold przełożona

Na razie nie wiadomo, kiedy trafi do sprzedaży.

Opublikowane

dnia

Składany telefon od Samsunga był jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. W świetle problemów z niektórymi egzemplarzami recenzenckimi Koreańczycy postanowili jednak nie spieszyć się z wypuszczeniem produktu na rynek i wyeliminować wszystkie problemy zanim sprzęt trafi do użytkowników.

Wskazywane przez recenzentów problemy z ekranem dotyczyły przede wszystkim usuwania ochronnej warstwy polimerowej zabezpieczającej wyświetlacz, ale część egzemplarzy przestała działać w wyniku innych wad fabrycznych. Wśród nich znalazły się także poważne przypadki, gdy awarii ulegała połowa lub nawet cały ekran, a do wnętrza urządzenia dostawały się uszkadzające je ciała obce.

W odpowiedzi na skargi użytkowników Samsung zdecydował się na opóźnienie premiery i dopilnowanie, aby do jej momentu wszystkie możliwe usterki zostały wyeliminowane. Oficjalne stanowisko firmy podaje wyniki wstępnych analiz uszkodzonych urządzeń. Okazało się, że przyczyną wielu spośród zgłoszonych awarii były uderzenia w górne i dolne fragmenty zawiasu, które okazały się niewystarczająco wzmocnione. Nie wiadomo, kiedy dokładnie poprawiony smartfon trafi do sprzedaży; Samsung obiecał, że więcej szczegółów poda w ciągu kilku następnych tygodni.

Opóźnienie premiery to rozsądny ruch ze strony Koreańczyków. Producent ma już na koncie jeden przypadek urządzenia, które nie spełniało norm jakości – chodzi tutaj o Samsunga Galaxy Note 7 z przegrzewającą się i zapalającą baterią. Tym razem chce on uniknąć skandalu, jaki stał się udziałem ich phabletu i zapewnić użytkownikom pełen komfort korzystania z Galaxy Fold.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Konsumenckie drony DJI z funkcją wykrywania samolotów

Trafi do nowych urządzeń już w 2020 roku.

Opublikowane

dnia

Nieautoryzowane zbliżanie się dronów do lotnisk to jedna z najpowszechniejszych przyczyn przerwania ruchu lotniczego, a na dodatek grozi poważnymi wypadkami. DJI chce zapobiegać takim sytuacjom, dlatego ich nowe drony otrzymają technologię unikania innych statków powietrznych.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Mapy Google z informacjami o fotoradarach trafiają do Polski

Lokalizacje podczas wybierania trasy i w trybie nawigacji.

Opublikowane

dnia

Wielu kierowców korzysta chętniej z Map Google niż z wbudowanych systemów nawigacyjnych. Mamy dla nich dobrą wiadomość – aplikacja właśnie wzbogaciła się o kolejną funkcję. Teraz ostrzega ona o fotoradarach, na razie tylko na niektórych trasach

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung aktualizuje starsze smartwatche

Funkcje z Galaxy Watch Active trafią na wszystkie modele.

Opublikowane

dnia

Posiadacze starszych smartwatchy od Samsunga już w tym tygodniu mogą liczyć na miłą niespodziankę. Firma zapowiedziała, że ich oprogramowanie zostanie zaktualizowane o interfejs One UI i dodatkowe funkcje z najnowszego Galaxy Watch Active.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google prezentuje nową edycję Google Glass

Sprzęt przeznaczony jest dla użytkowników biznesowych.

Opublikowane

dnia

Google Glass zapisało się w historii jako jedno z pierwszych urządzeń AR, ale daleko mu było do ideału. Mimo niezliczonej ilości memów, które powstały na temat okularów, marka Glass jest ciągle aktywna. Właśnie ukazała się ich najnowsza wersja.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Car Thing – pierwszy sprzęt od Spotify

Sprawdzi, jak słuchamy muzyki w samochodach.

Opublikowane

dnia

Wielu producentów oprogramowania próbuje swoich sił także w tworzeniu sprzętu. Spotify właśnie rozpoczęło testy swojego pierwszego gadżetu – samochodowego odtwarzacza Car Thing. Najprawdopodobniej nie będzie on jednak dostępny w sprzedaży…

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne