Połącz się z nami

Newsy

Premiera nowych AirPods od Apple

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki teraz także z bezprzewodowym etui.

W tym tygodniu Apple ma dla nas jeszcze jedną premierę. Tym razem chodzi o ulepszone słuchawki AirPods, które otrzymały udoskonaloną integrację z Siri i bezprzewodowe etui do ładowania.

Sercem odświeżonych AirPods jest czip H1. Został on zaprojektowany specjalnie z myślą o prawdziwie bezprzewodowych słuchawkach i ma wpłynąć na wiele czynników, w tym długość rozmów na jednym ładowaniu (ma ona wydłużyć się o około godzinę) i szybsze parowanie z urządzeniami. Przełączanie ich pomiędzy na przykład iPhonem a iPadem ma być teraz dwa razy szybsze. Ponadto AirPods nareszcie otrzymały obsługę komendy „Hej, Siri” – poprzednio do uruchomienia wirtualnej asystentki niezbędne było dotknięcie słuchawek. Będzie ona potrafiła wszystko to, co w wersjach na inne urządzenia Apple.

Kolejną nowością jest bezprzewodowe etui ładujące, które obsługuje standard Qi. Aby naładować za jego pomocą AirPods, wystarczy położyć etui ze słuchawkami na kompatybilnej ładowarce bezprzewodowej – oczywiście można skorzystać również ze złącza Lightning. Produkt współpracuje także z poprzednią generacją AirPods. W wersji podstawowej nowe słuchawki będą dostępne ze znanym, ładowanym przewodowo etui w cenie 800 PLN. Możliwość korzystania ze standardu Qi będzie kosztowała nas nieco więcej: za zestaw słuchawki + etui zapłacimy 1 000 PLN, a za samo etui – 390 PLN.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: Creative Outlier Active V2

Testy

TEST: Apple Watch SE

Testy

TEST: Jabra Elite Active 75t

Testy

Google Stadia trafi na iOS

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!