Połącz się z nami

Newsy

PlayStation 5 w zamkniętej przedsprzedaży

Dostępna będzie jedynie ograniczona liczba urządzeń.

Sezon przedświąteczny zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim – premiera nowej generacji konsol. Tym razem Sony zdecydowało się na dość nietypową formę akcji przedsprzedażowej PlayStation 5.

Zgodnie z oświadczeniem producenta, w momencie przedsprzedaży dostępna będzie ograniczona liczba egzemplarzy PS5. Zamówić nową konsolę będą mogli jedynie użytkownicy, którzy otrzymają oficjalne zaproszenie od Sony. Aby mieć szansę je zdobyć, należy zarejestrować się na specjalnej stronie za pomocą swojego konta PSN. Osoby, które otrzymają link do przedsprzedaży, wybierze sam producent, najprawdopodobniej kierując się aktywnością na ich koncie – niewykluczone, że możliwość zamówienia nowej generacji konsol przypadnie przede wszystkim zapalonym graczom PS4.

Szczęśliwi zwycięzcy zostaną poinformowani o tym fakcie mailowo, ale pomyślne przejście pierwszego etapu również nie zagwarantuje możliwości zakupu PlayStation 5 – tutaj obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Użytkownik będzie mógł kupić maksymalnie jedną konsolę, dwa bezprzewodowe pady DualSense, dwie stacje ładujące do kontrolerów i dwa headsety Pulse. Cena poszczególnych urządzeń jest oczywiście nieznana.

Chociaż akcja jest otwarta dla wszystkich posiadaczy konta PSN, pozostaje jeden drobny problem – zamówione konsole będą wysyłane jedynie na adresy zlokalizowane w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że użytkownicy z innych części świata będą mieli utrudniony dostęp do PlayStation 5 w przedsprzedaży. Nie wiadomo, czy Sony zorganizuje podobną akcję także na innych rynkach, na przykład w Europie.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Nowe smartwatche HONOR Watch GS Pro i HONOR Watch ES debiutują w Polsce

Newsy

Cyberpunk 2077 znów opóźniony

Newsy

Rozpoczyna się publiczna beta SpaceX Starlink

Newsy

TEST: Kia e-Niro

Moto

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!