Połącz się z nami

Newsy

Okulary Apple Glasses ukryją przed światem ekran twojego iPhone’a

Tylko dla twoich oczu.

O okularach Apple Glasses słyszeliśmy już wiele plotek, ale co jakiś czas pojawia się informacja, która sprawia, że chcielibyśmy, aby Apple się trochę pospieszyło z tym projektem. Tym razem chodzi o patent jak gigant z Cupertino zgłosił w marcu tego roku.

Z informacji do jakich dotarł serwis Pocketnow, Apple planuje ulepszyć bezpieczeństwo swoich smartfonów dzięki ich współpracy z Apple Glasses. Jeśli pomysł ten doczeka się implementacji to tylko użytkownik sparowanych okularów AR od Apple będzie w stanie zobaczyć ekran swojego smartfona. Zawartość i treść smartfona będą wyświetlane wyłącznie na naszych okularach i żadnych innych. Potencjalnie rozwiązanie to będzie można stosować również na iPadach i Apple Watch. Pomysł ten zapewniłby użytkownikowi pełną prywatność nawet w tłumie gapiów.

Oczywiście na tą chwilę jest to tylko zgłoszony patent, więc nie ma pewności, czy Apple zdecyduje się na wykorzystanie takiego rozwiązania w przyszłości.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: Oppo Find X2 Pro

Testy

Donald Trump blokuje możliwość transakcji z WeChat i ByteDance

Newsy

Intel padł ofiarą poważnego wycieku danych

Newsy

Unpacked 2020: kolejne nowości od Samsunga

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!