SOCJAL
Do góry

Oficjalna aplikacja Android Wear na iOS

Od wczoraj z App Store możemy pobrać aplikację Android Wear.

Od wczoraj w Apple App Store można znaleźć aplikację Android Wear, która pozwala na połączenie iPhone’a z zegarkiem wyposażonym w mobilny system Google.

Jeśli jesteś posiadaczem iPhone’a i chciałeś nabyć jakiegoś markowego smartwatcha, to twój wybór ograniczał się tak naprawdę do Apple Watcha i Pebble’a. Od wczoraj jednak z App Store możemy pobrać aplikację Android Wear, która pozwoli nam sparować iPhone’a ze smartwatchem wyposażonym w mobilny system Google. Dzięki temu nasz zegarek będzie w stanie przejmować większość powiadomień z telefonu i integrować się z aplikacjami Google obecnymi na urządzeniu (np. Gmail). Póki co Google nie obeszło jeszcze ograniczeń systemowych związanych z instalacją zewnętrznych aplikacji, ale jeśli chcemy skorzystać z funkcji translatora czy Google Now, nie będziemy mieli z tym najmniejszego problemu.

W tej chwili aplikacja może się połączyć jedynie z modelem LG Watch Urbane, Huawei Watch i Asus ZenWatch 2, ale lista ta ma się bardzo szybko wydłużyć. Sama aplikacja jest kompatybilna od iPhone’a 5 w górę.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy