Połącz się z nami

Publikacje

Oferty no limit czyli nielimitowane rozmowy, SMSy i Internet

Poszukując idealnej oferty no limit dla siebie, należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych aspektów.

Opublikowane

dnia

Nielimitowane rozmowy i SMS do wszystkich sieci to w obecnych czasach obligatoryjna składowa oferty abonamentowej. Powszechność telefonii komórkowej sprawia, że wiele spraw zawodowych i prywatnych załatwia się przez rozmowy telefoniczne. Darmowe minuty okazują się przy tym niezbędne i pozwalają zaoszczędzić wiele środków. Bardziej rozbudowaną ofertę stanowią nielimitowane rozmowy, smsy i Internet. Dodatkowy, pozbawiony limitu pakiet danych internetowych przyda się zarówno w telefonie prywatnym, jak i służbowym.

Co oznacza usługa nielimitowanych rozmów i SMS do wszystkich?

Posiadając w ramach abonamentu usługę no limit, niezależnie czy są to tylko nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, czy też rozmowy połączone z nielimitowanymi SMS, a może kompleksowa opcja zawierająca oprócz dwóch powyższych, także nielimitowany Internet, Abonent nie ponosi żadnych dodatkowych opłat za aktywność objętą opcją no limit. Ma on zatem możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń głosowych do innych sieci i na numery stacjonarne czy wysyłania nielimitowanej liczby SMS-ów na numery komórkowe w Polsce. Dodatkowo, jeśli wybierze najpełniejszą ofertę rynkową, otrzymuje także konkretny pakiet GB do wykorzystania bez nadprogramowych kosztów.

Zalety ofert nielimitowanych rozmów i wiadomości

Decyzja o wyborze abonamentu z opcjami no limit posiada wiele pozytywnych powodów. Oto kluczowe zalety posiadania pakietu nielimitowanych rozmów i SMS:

 • optymalizacja kosztów za rachunki telefoniczne, w szczególności dla osób, które wykonują wiele połączeń do innych sieci lub na numery stacjonarne
 • swoboda w ilości i długości prowadzonych rozmów oraz wysyłanych wiadomości SMS
 • stała możliwość wykonywania połączeń – brak zagrożenia ograniczeniem lub wyczerpaniem środków na karcie
 • stały koszt abonamentu, niezależnie od liczby i czasu trwania rozmów wychodzących oraz ilości wysłanych SMS
 • uniwersalność oferty, która dedykowana jest zarówno abonentom indywidualnym, jak i klientom biznesowym

Nielimitowany Internet w cenie pakietu

Kompleksowe usługi no limit coraz częściej w cenie oferują także nielimitowany Internet. To szczególnie przydatna opcja dla osób, które bardzo wiele czasu poświęcają surfowaniu w Internecie, oglądają filmy online a także dla tych, którzy dużo podróżują i potrzebują stałego dostępu do sieci, niezależnie od lokalizacji. Do najważniejszych korzyści, płynących z posiadania nielimitowanego Internetu w abonamencie należą:

 • niższe koszty związane z aktywnością w sieci, która bez korzystania z pakietu, wciąż stanowi kosztowną usługę
 • stały dostęp do Internetu mobilnego, niezależnie od miejsca i czasu, w którym znajduje się użytkownik
 • z góry określona, regularna płatność za usługę, niezależna od ilości wykorzystanych danych komórkowych
 • możliwość swobodnej eksploatacji sieci, np. przy używaniu GPS w telefonie, oglądaniu filmów online, przeglądaniu stron internetowych i mediów społecznościowych, korzystaniu z serwisów muzyki cyfrowej itp.

Dla kogo nielimitowane rozmowy, SMS i Internet?

Oferta no limit stanowi uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy regularnie i w szerokim zakresie korzystają z sieci komórkowej. Sprawdza się ona zarówno w przypadku eksploatacji usług operatora w celach prywatnych, jak również na skalę masową, w celach komercyjnych. Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci oraz nieograniczona ilość SMSów do wysłania i dodatkowe pakiety Internetu mobilnego sprawdzą się przede wszystkim dla:

 • młodzieży i studentów, którzy wiele czasu poświęcają komunikacji z rówieśnikami i rodziną, a także w intensywny sposób wykorzystują Internet mobilny, w celach rozrywkowych i edukacyjnych
 • osób rodzinnych i ceniących życie towarzyskie, które regularnie i często kontaktują się ze swoimi najbliższymi i przyjaciółmi
 • seniorów, którzy potrzebują stałego kontaktu z rodziną, znajomymi, sąsiadami
 • osób, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które często kontaktują się ze swoimi kontrahentami oraz partnerami biznesowymi
 • właścicieli i pracowników firm, którzy na co dzień w swej pracy podejmują kontakt z klientami czy pacjentami, innymi firmami i dostawcami

Nielimitowane rozmowy, SMSy i Internet – jaką ofertę wybrać?

Poszukując idealnej oferty no limit dla siebie, należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych aspektów. Przede wszystkim należy sprawdzić czy usługa ta jest w jakikolwiek sposób ograniczona: np. obowiązuje tylko przez konkretny okres, wymaga spełnienia dodatkowych kryteriów np. bycia abonentem operatora przez określony czas  itp. Dodatkowo należy porównać podaż różnych operatorów i wybrać tę, która stanowi najtańszy i najkorzystniejszy wariant na rynku. Taką właśnie ofertę na nielimitowane rozmowy i SMS do wszystkich sieci posiada operator OTVARTA. Choć stosunkowo nowy, to już doceniony i zaufany operator, który oferuje cały przekrój ofert no limit, w tym:

 • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci – OTAVRTA w większości wariantów abonamentowych uwzględnia nielimitowane połączenia do każdej sieci komórkowej, dzięki czemu już za niewielką opłatą miesięczną można cieszyć się swobodą długich i częstych rozmów
 • nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne – operator dba, by połączenia na numery stacjonarne np. do placówek administracyjnych, służby zdrowia czy firm i instytucji także były objęte korzystną ofertą no limit
 • nielimitowane SMSy – kompleksowe pakiety wiadomości tekstowych w cenie stanowią idealne rozwiązanie dla każdego, kto lubi bądź z uwagi na charakter pracy, musi wysyłać wiele wiadomości SMS

Więcej na temat ofert no limit wraz z cennikiem usług i ich szczegółowym opisem, można znaleźć na stronie operatora OTVARTA: https://otvarta.pl/.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Publikacje

Teoria wielkiej potrzeby rozwoju

Z którymi technologiami przyjdzie nam się w niedługim czasie pożegnać? Czy zmiany zawsze wychodzą nam na dobre?

Opublikowane

dnia

przez

Każdy z nas inaczej radzi sobie ze stratą. Dla jednych jest to osobista tragedia, która powoli prowadzi do depresji. Inni szukają pocieszenia w pracy i uciekają od problemów w używki, seks czy gry planszowe. Dla mnie jest to zawsze moment zadumy. Nie inaczej było w kwietniu tego roku, kiedy przyszło nam się pożegnać z Tonym Starkiem i Stevem Rogersem. Miesiąc później ostatni raz pomachaliśmy grupie nerdów z Teorii wielkiego podrywu i mieszkańcom Westeros, którzy zakończyli swoją Grę o tron. Ta atmosfera zamykania pewnych rozdziałów przywiodła mi ostatnio na myśl jeden z naszych felietonów, który lata temu opublikowaliśmy na łamach „Magazynu T3”. Jego tytuł głosił „Wojny formatów” i traktował o zwycięskich oraz przegranych rozwiązaniach w świecie technologii, które przez lata zdominowały lub zostały kompletnie zapomniane przez rynek i konsumentów. Ponieważ jak wiemy krąg życia nigdy nie ustaje, to pojawia się pytanie: kto następny padnie pod ciosem ponurego żniwiarza?

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Wszyscy obywatele kosmosu

O burzliwych dziejach powstawania pewnej gry komputerowej opowiada Agnieszka Stradecka.

Opublikowane

dnia

Jest rok 2012, a moda na crowdfunding przybiera na sile. Na portalu Kickstarter pojawia się kampania prosząca o wsparcie finansowe obiecującego tytułu – rozbudowanego symulatora kosmicznego, w którym każdy gracz będzie mógł napisać swoją historię jako pilot statku bojowego, handlarz czy odkrywca. Deweloperzy ze studia Cloud Imperium ustawiają swój cel na pół miliona dolarów, ale w ciągu dwóch tygodni udaje się zebrać cztery razy tyle.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Złote piaski, Słoneczny Brzeg… gdzie na wakacje do Bułgarii?

Opublikowane

dnia

przez

Szerokie plaże, ciepłe Morze Czarne, gwarantowana pogoda i atrakcyjne ceny – to nie jedyne zalety wczasów w Bułgarii. Na wakacje szczególnie warto wybrać się tam do dużych kurortów Słonecznego Brzegu lub Złotych Piasków, które leżą w najpiękniejszych regionach kraju. Nie brakuje w nich komfortowych hoteli, restauracji, klubów nocnych i atrakcji, które przyciągają urlopowiczów w każdym wieku.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Cenne wskazówki

Klasyczne zegarki nigdy nie wychodzą z mody!

Opublikowane

dnia

Legendarne prototypy z lat 60., które dopiero teraz ujrzały światło dzienne i high-endowe zegarki wykonane z recyklingowych materiałów… oto najciekawsze czasomierze na rynku!

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Czy warto wymieniać starego smartfona na Samsunga Galaxy S10? Podpowiadamy.

Opublikowane

dnia

Choć od lutowej premiery Samsunga Galaxy S10 minęło już trochę czasu, smartfon ten nadal sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Nie bez przyczyny – S10-tka bez wątpienia będzie jednym z pretendentów do miana najlepszego telefonu 2019 roku. Zastanawiasz się nad wymianą obecnego smartfona na najnowszego flagowca Samsunga? Sprawdź, dlaczego warto to zrobić.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne