Połącz się z nami

Publikacje

Oferty no limit czyli nielimitowane rozmowy, SMSy i Internet

Poszukując idealnej oferty no limit dla siebie, należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych aspektów.

Opublikowane

dnia

Nielimitowane rozmowy i SMS do wszystkich sieci to w obecnych czasach obligatoryjna składowa oferty abonamentowej. Powszechność telefonii komórkowej sprawia, że wiele spraw zawodowych i prywatnych załatwia się przez rozmowy telefoniczne. Darmowe minuty okazują się przy tym niezbędne i pozwalają zaoszczędzić wiele środków. Bardziej rozbudowaną ofertę stanowią nielimitowane rozmowy, smsy i Internet. Dodatkowy, pozbawiony limitu pakiet danych internetowych przyda się zarówno w telefonie prywatnym, jak i służbowym.

Co oznacza usługa nielimitowanych rozmów i SMS do wszystkich?

Posiadając w ramach abonamentu usługę no limit, niezależnie czy są to tylko nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, czy też rozmowy połączone z nielimitowanymi SMS, a może kompleksowa opcja zawierająca oprócz dwóch powyższych, także nielimitowany Internet, Abonent nie ponosi żadnych dodatkowych opłat za aktywność objętą opcją no limit. Ma on zatem możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń głosowych do innych sieci i na numery stacjonarne czy wysyłania nielimitowanej liczby SMS-ów na numery komórkowe w Polsce. Dodatkowo, jeśli wybierze najpełniejszą ofertę rynkową, otrzymuje także konkretny pakiet GB do wykorzystania bez nadprogramowych kosztów.

Zalety ofert nielimitowanych rozmów i wiadomości

Decyzja o wyborze abonamentu z opcjami no limit posiada wiele pozytywnych powodów. Oto kluczowe zalety posiadania pakietu nielimitowanych rozmów i SMS:

 • optymalizacja kosztów za rachunki telefoniczne, w szczególności dla osób, które wykonują wiele połączeń do innych sieci lub na numery stacjonarne
 • swoboda w ilości i długości prowadzonych rozmów oraz wysyłanych wiadomości SMS
 • stała możliwość wykonywania połączeń – brak zagrożenia ograniczeniem lub wyczerpaniem środków na karcie
 • stały koszt abonamentu, niezależnie od liczby i czasu trwania rozmów wychodzących oraz ilości wysłanych SMS
 • uniwersalność oferty, która dedykowana jest zarówno abonentom indywidualnym, jak i klientom biznesowym

Nielimitowany Internet w cenie pakietu

Kompleksowe usługi no limit coraz częściej w cenie oferują także nielimitowany Internet. To szczególnie przydatna opcja dla osób, które bardzo wiele czasu poświęcają surfowaniu w Internecie, oglądają filmy online a także dla tych, którzy dużo podróżują i potrzebują stałego dostępu do sieci, niezależnie od lokalizacji. Do najważniejszych korzyści, płynących z posiadania nielimitowanego Internetu w abonamencie należą:

 • niższe koszty związane z aktywnością w sieci, która bez korzystania z pakietu, wciąż stanowi kosztowną usługę
 • stały dostęp do Internetu mobilnego, niezależnie od miejsca i czasu, w którym znajduje się użytkownik
 • z góry określona, regularna płatność za usługę, niezależna od ilości wykorzystanych danych komórkowych
 • możliwość swobodnej eksploatacji sieci, np. przy używaniu GPS w telefonie, oglądaniu filmów online, przeglądaniu stron internetowych i mediów społecznościowych, korzystaniu z serwisów muzyki cyfrowej itp.

Dla kogo nielimitowane rozmowy, SMS i Internet?

Oferta no limit stanowi uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy regularnie i w szerokim zakresie korzystają z sieci komórkowej. Sprawdza się ona zarówno w przypadku eksploatacji usług operatora w celach prywatnych, jak również na skalę masową, w celach komercyjnych. Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci oraz nieograniczona ilość SMSów do wysłania i dodatkowe pakiety Internetu mobilnego sprawdzą się przede wszystkim dla:

 • młodzieży i studentów, którzy wiele czasu poświęcają komunikacji z rówieśnikami i rodziną, a także w intensywny sposób wykorzystują Internet mobilny, w celach rozrywkowych i edukacyjnych
 • osób rodzinnych i ceniących życie towarzyskie, które regularnie i często kontaktują się ze swoimi najbliższymi i przyjaciółmi
 • seniorów, którzy potrzebują stałego kontaktu z rodziną, znajomymi, sąsiadami
 • osób, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które często kontaktują się ze swoimi kontrahentami oraz partnerami biznesowymi
 • właścicieli i pracowników firm, którzy na co dzień w swej pracy podejmują kontakt z klientami czy pacjentami, innymi firmami i dostawcami

Nielimitowane rozmowy, SMSy i Internet – jaką ofertę wybrać?

Poszukując idealnej oferty no limit dla siebie, należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych aspektów. Przede wszystkim należy sprawdzić czy usługa ta jest w jakikolwiek sposób ograniczona: np. obowiązuje tylko przez konkretny okres, wymaga spełnienia dodatkowych kryteriów np. bycia abonentem operatora przez określony czas  itp. Dodatkowo należy porównać podaż różnych operatorów i wybrać tę, która stanowi najtańszy i najkorzystniejszy wariant na rynku. Taką właśnie ofertę na nielimitowane rozmowy i SMS do wszystkich sieci posiada operator OTVARTA. Choć stosunkowo nowy, to już doceniony i zaufany operator, który oferuje cały przekrój ofert no limit, w tym:

 • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci – OTAVRTA w większości wariantów abonamentowych uwzględnia nielimitowane połączenia do każdej sieci komórkowej, dzięki czemu już za niewielką opłatą miesięczną można cieszyć się swobodą długich i częstych rozmów
 • nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne – operator dba, by połączenia na numery stacjonarne np. do placówek administracyjnych, służby zdrowia czy firm i instytucji także były objęte korzystną ofertą no limit
 • nielimitowane SMSy – kompleksowe pakiety wiadomości tekstowych w cenie stanowią idealne rozwiązanie dla każdego, kto lubi bądź z uwagi na charakter pracy, musi wysyłać wiele wiadomości SMS

Więcej na temat ofert no limit wraz z cennikiem usług i ich szczegółowym opisem, można znaleźć na stronie operatora OTVARTA: https://otvarta.pl/.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Publikacje

Kompletny przewodnik: Yamaha MusicCast

Najbardziej rozbudowany system multiroom świata właśnie wzbogacił się o nowe funkcjonalności.

Opublikowane

dnia

przez

Może ci się wydawać, drogi czytelniku, że o systemach multiroom powiedziano już wszystko. W końcu chodzi w nich przede wszystkim o przesyłanie dźwięku z jednego pomieszczenia do drugiego, nie? Wbrew pozorom pomysłów na udoskonalenie ich działania jest sporo. Yamaha zdaje sobie z tego sprawę, dlatego sygnowany przez nią MusicCast wciąż rozwija się w sposób, który umożliwia jego gładką integrację z każdym domowym ekosystemem.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Sieć 5G: Wszystko, co musisz wiedzieć

Tak, nowy standard będzie zawrotnie szybki. To nie wszystko – ma on także szansę stać się przełomowym.

Opublikowane

dnia

przez

Jak nietrudno się domyślić, 5G – piąta generacja technologii mobilnego przesyłu danych – to następca popularnego 4G. W tym roku ma ona wreszcie wejść do użytku (a przynajmniej zacząć wchodzić), a różnice pomiędzy 5G i 4G będą zauważalne na pierwszy rzut oka. Na papierze 5G jest szybsza niż wszystkie obecne technologie Wi-fi, a nawet większość dostępnych na świecie domowych połączeń szerokopasmowych, może z wyjątkiem tych z Korei Południowej. 4G LTE, najbardziej wydajny standard w Europie, okazał się w przybliżeniu 100 razy wolniejszy od maksymalnych prędkości 5G uzyskanych w warunkach laboratoryjnych.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Smartfony przyszłości

Która technologia zdominuje rynek smartfonów w nadchodzących latach?

Opublikowane

dnia

Najgorętsze telefony tego roku są wyposażone w genialne ekrany, innowacyjne aparaty fotograficzne i wsparcie dla 5G. To najbardziej futurystyczne gadżety, jakie mogliśmy sobie wymarzyć!

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Telewizory i sztuka

Obecnie telewizor to coś więcej niż tylko okno na świat.

Opublikowane

dnia

Magazyn T3

Telewizor jest jednym z najbardziej wyeksponowanych punktów każdego salonu, dlatego warto, by jakości obrazu towarzyszyło piękne wzornictwo. Przedstawiamy sześć perełek sztuki użytkowej.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Powerbank dla żyjących aktywnie

Brakuje ci energii? Spokojnie, mamy na to sposób!

Opublikowane

dnia

Większość z nas na pewno kojarzy tę sytuację – jest dopiero połowa dnia, a poziom naładowania telefonu lub tabletu niebezpiecznie zbliża się do progu włączającego tryb oszczędzania energii. Nie zawsze mamy również możliwość uzupełnienia baterii z gniazdka. Najłatwiejszym sposobem na rozwiązanie tego problemu są powerbanki, dzięki którym dodatkowe źródło energii zawsze możemy mieć w kieszeni.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne