Połącz się z nami

Publikacje

Oferty no limit czyli nielimitowane rozmowy, SMSy i Internet

Poszukując idealnej oferty no limit dla siebie, należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych aspektów.

Opublikowane

dnia

Nielimitowane rozmowy i SMS do wszystkich sieci to w obecnych czasach obligatoryjna składowa oferty abonamentowej. Powszechność telefonii komórkowej sprawia, że wiele spraw zawodowych i prywatnych załatwia się przez rozmowy telefoniczne. Darmowe minuty okazują się przy tym niezbędne i pozwalają zaoszczędzić wiele środków. Bardziej rozbudowaną ofertę stanowią nielimitowane rozmowy, smsy i Internet. Dodatkowy, pozbawiony limitu pakiet danych internetowych przyda się zarówno w telefonie prywatnym, jak i służbowym.

Co oznacza usługa nielimitowanych rozmów i SMS do wszystkich?

Posiadając w ramach abonamentu usługę no limit, niezależnie czy są to tylko nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, czy też rozmowy połączone z nielimitowanymi SMS, a może kompleksowa opcja zawierająca oprócz dwóch powyższych, także nielimitowany Internet, Abonent nie ponosi żadnych dodatkowych opłat za aktywność objętą opcją no limit. Ma on zatem możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń głosowych do innych sieci i na numery stacjonarne czy wysyłania nielimitowanej liczby SMS-ów na numery komórkowe w Polsce. Dodatkowo, jeśli wybierze najpełniejszą ofertę rynkową, otrzymuje także konkretny pakiet GB do wykorzystania bez nadprogramowych kosztów.

Zalety ofert nielimitowanych rozmów i wiadomości

Decyzja o wyborze abonamentu z opcjami no limit posiada wiele pozytywnych powodów. Oto kluczowe zalety posiadania pakietu nielimitowanych rozmów i SMS:

 • optymalizacja kosztów za rachunki telefoniczne, w szczególności dla osób, które wykonują wiele połączeń do innych sieci lub na numery stacjonarne
 • swoboda w ilości i długości prowadzonych rozmów oraz wysyłanych wiadomości SMS
 • stała możliwość wykonywania połączeń – brak zagrożenia ograniczeniem lub wyczerpaniem środków na karcie
 • stały koszt abonamentu, niezależnie od liczby i czasu trwania rozmów wychodzących oraz ilości wysłanych SMS
 • uniwersalność oferty, która dedykowana jest zarówno abonentom indywidualnym, jak i klientom biznesowym

Nielimitowany Internet w cenie pakietu

Kompleksowe usługi no limit coraz częściej w cenie oferują także nielimitowany Internet. To szczególnie przydatna opcja dla osób, które bardzo wiele czasu poświęcają surfowaniu w Internecie, oglądają filmy online a także dla tych, którzy dużo podróżują i potrzebują stałego dostępu do sieci, niezależnie od lokalizacji. Do najważniejszych korzyści, płynących z posiadania nielimitowanego Internetu w abonamencie należą:

 • niższe koszty związane z aktywnością w sieci, która bez korzystania z pakietu, wciąż stanowi kosztowną usługę
 • stały dostęp do Internetu mobilnego, niezależnie od miejsca i czasu, w którym znajduje się użytkownik
 • z góry określona, regularna płatność za usługę, niezależna od ilości wykorzystanych danych komórkowych
 • możliwość swobodnej eksploatacji sieci, np. przy używaniu GPS w telefonie, oglądaniu filmów online, przeglądaniu stron internetowych i mediów społecznościowych, korzystaniu z serwisów muzyki cyfrowej itp.

Dla kogo nielimitowane rozmowy, SMS i Internet?

Oferta no limit stanowi uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy regularnie i w szerokim zakresie korzystają z sieci komórkowej. Sprawdza się ona zarówno w przypadku eksploatacji usług operatora w celach prywatnych, jak również na skalę masową, w celach komercyjnych. Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci oraz nieograniczona ilość SMSów do wysłania i dodatkowe pakiety Internetu mobilnego sprawdzą się przede wszystkim dla:

 • młodzieży i studentów, którzy wiele czasu poświęcają komunikacji z rówieśnikami i rodziną, a także w intensywny sposób wykorzystują Internet mobilny, w celach rozrywkowych i edukacyjnych
 • osób rodzinnych i ceniących życie towarzyskie, które regularnie i często kontaktują się ze swoimi najbliższymi i przyjaciółmi
 • seniorów, którzy potrzebują stałego kontaktu z rodziną, znajomymi, sąsiadami
 • osób, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które często kontaktują się ze swoimi kontrahentami oraz partnerami biznesowymi
 • właścicieli i pracowników firm, którzy na co dzień w swej pracy podejmują kontakt z klientami czy pacjentami, innymi firmami i dostawcami

Nielimitowane rozmowy, SMSy i Internet – jaką ofertę wybrać?

Poszukując idealnej oferty no limit dla siebie, należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych aspektów. Przede wszystkim należy sprawdzić czy usługa ta jest w jakikolwiek sposób ograniczona: np. obowiązuje tylko przez konkretny okres, wymaga spełnienia dodatkowych kryteriów np. bycia abonentem operatora przez określony czas  itp. Dodatkowo należy porównać podaż różnych operatorów i wybrać tę, która stanowi najtańszy i najkorzystniejszy wariant na rynku. Taką właśnie ofertę na nielimitowane rozmowy i SMS do wszystkich sieci posiada operator OTVARTA. Choć stosunkowo nowy, to już doceniony i zaufany operator, który oferuje cały przekrój ofert no limit, w tym:

 • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci – OTAVRTA w większości wariantów abonamentowych uwzględnia nielimitowane połączenia do każdej sieci komórkowej, dzięki czemu już za niewielką opłatą miesięczną można cieszyć się swobodą długich i częstych rozmów
 • nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne – operator dba, by połączenia na numery stacjonarne np. do placówek administracyjnych, służby zdrowia czy firm i instytucji także były objęte korzystną ofertą no limit
 • nielimitowane SMSy – kompleksowe pakiety wiadomości tekstowych w cenie stanowią idealne rozwiązanie dla każdego, kto lubi bądź z uwagi na charakter pracy, musi wysyłać wiele wiadomości SMS

Więcej na temat ofert no limit wraz z cennikiem usług i ich szczegółowym opisem, można znaleźć na stronie operatora OTVARTA: https://otvarta.pl/.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Publikacje

QNAP HS-453DX – domowe centrum rozrywki?

Idealny nie tylko dla hipsterów, których ulubionych filmów i muzyki na próżno szukać na Netfliksie i Spotify.

Opublikowane

dnia

Multimedialny serwer domowy typu NAS to ciekawa alternatywa dla standardowych odtwarzaczy strumieniowych – jeśli oglądasz przede wszystkim filmy i słuchasz muzyki z dysków twardych, warto uzupełnić swoje kino domowe o ten element. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Inteligentny dom dla początkujących

Wypróbuj niezawodne inteligentne sprzęty domowe, które nie zrujnują twojego budżetu.

Opublikowane

dnia

przez

Urządzenia smart home coraz liczniej trafiają na nasz rynek. Implementacja ich w domu nie tylko sprawia, że nasze życie staje się trochę łatwiejsze, ale daje również okazję poczuć się jak prawdziwa rodzina Jetsonów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Epickie porachunki na najwyższym szczeblu

Epic Games Store chce rządzić na rynku cyfrowej dystrybucji gier, ale jakim kosztem?

Opublikowane

dnia

Wydawałoby się, że w roku 2019 spory o konsole są tylko reliktem przeszłości. Większość najważniejszych tytułów ukazuje się na pecetach, PS4 i Xboksie One, czasami zaglądając także na Switcha; gry na wyłączność oczywiście istnieją (na przykład recenzowany w tym numerze Judgment), ale możliwość zagrania tylko na jednej konsoli nie wzbudza już takich kontrowersji jak niegdyś. Niedawno na pecetowym poletku pojawił się jednak nowy gracz, który w niektórych kręgach szybko urósł do rangi wroga numer jeden. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

LEGO po jasnej stronie mocy

Wywiad z Jensem Kronvoldem Frederiksenem.

Opublikowane

dnia

przez

Już od 20 lat Jens Kronvold Frederiksen jest głównym Mistrzem Jedi pracującym dla LEGO Star Wars. Jako dyrektor kreatywny odpowiada on za przekształcenie ciekawych koncepcji w rozbudzające pasję i kreatywność projekty. Wystarczy chwilę z nim porozmawiać, aby przekonać się, jak bardzo uwielbia on swoją pracę. Opowiada o niej z czułością i zaangażowaniem, co nie powinno dziwić – w końcu poświęcił jej spory kawałek swojego życia. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Streaming Wars

Czy efektem streamingowych wojen będzie kompletna dewaluacja muzyki i wzrost skali filmowego piractwa?

Opublikowane

dnia

Wswoich założeniach legalny streaming był rzeczą wspaniałą. Spójrzmy tylko na sytuację związaną z muzyką. Przez długie lata borykaliśmy się z problemem udostępniania przez prywatnych użytkowników dyskografii wszelkich artystów na YouTubie – nie tylko bez wiedzy, a co za tym idzie zgody twórców, ale także jakiegokolwiek wynagrodzenia. I oto w końcu płacąc jakieś 30 PLN miesięcznie, mieliśmy przyczyniać się do tego, że wszystko będzie dobrze… Tylko że… no właśnie nie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne