Połącz się z nami

Newsy

O Project Scorpio prawie wszystkiego dowiemy się już jutro

Czy Microsoft zdoła powrócić do walki o serca i pieniądze konsolomaniaków?

Opublikowane

dnia

O nowej konsoli Microsoftu zrobiło się ostatnio bardzo głośno za sprawą serwisu DigitalFoundry, który już w czwartek o godzinie 15:00 jako pierwszy zaprezentuje światu techniczne możliwości Project Scorpio.

Z jednej strony trochę dziwne jest, że Microsoft zdecydował się na właśnie taki sposób prezentacji swojej maszynki, wszak już za kilka miesięcy odbędzie się kolejna edycja targów E3 i to właśnie na nich można by było z wielką pompą przedstawić następcę Xboxa One.

Z drugiej jednak może okazać się, że Amerykanie do spółki z DF nie odkryją jutro wszystkich kart i do czasu wspomnianych targów co kilka tygodni będą dawkować kolejne informacje, by konsekwentnie podgrzewać atmosferę przed premierą i nakręcać spiralę hype’u. Ja obstaję raczej za drugą opcją, zwłaszcza że w kontekście aktualnej generacji konsol Microsoft nie mógł pochwalić zbyt efektywnym PR-em i kto wie, czy w przypadku Scorpio nie zastosuje nowego marketingowego schematu działań. Tak czy siak – jutro wszystko stanie się jasne.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne