Połącz się z nami

Newsy

Dual Sim w Allview

Allview w kwietniu 2011 roku wprowadzi na rynek nowy telefon Dual SIM F2 Crony, który będzie posiadał 3-calowy ekran dotykowy, wymiary 107x53x12,5 mm, aparat fotograficzny z flashem i dostęp do internetu przez moduł GPRS i EDGE.

 

F2 Crony posiada interfejs z 3 wirtualnymi ekranami, pomiędzy którymi można nawigować i które można personalizować poprzez widżety. Interfejs posiada również pasek interaktywnego menu, dzięki któremu można uzyskać dostęp do ważnych funkcji telefonu. Do charakterystyki użytkowej telefonu można doliczyć dwa rodzaje dostępnej klawiatury, jedną qwerty, a drugą klasyczną, które można aktywować według upodobań, oraz funkcję kopiowania/łączenia, dzięki której linki, zdania i słowa mogą być wprowadzone do innych modułów tekstowych.

 

Jeśli chodzi o wsparcie multimedialne, F2 Crony ma Radio FM, aplikację nagrywania audio i video, aparat 3.2 MP z flashem i odtwarzacz do plików audio i video. Funkcja bluetooth 2.0 A2DP przekazuje sygnał audio stereo do kompatybilnych urządzeń. Również przez bluetooth F2 Crony synchronizuje agendę, kalendarz i zadania w pamięci z serwerem synchronizacyjnym.

 

F2 Crony może łączyć się z internetem przez GPRS i EDGE przy utrzymaniu niskich kosztów, za pomocą zainstalowanej przeglądarki Bolt. Dostęp do sieci społecznościowych i niektórych użytecznych aplikacji jak np.: Facebook, Twitter, Flickr, Picasa został ułatwiony dzięki zainstalowanej aplikacji Snaptu, podczas gdy komunikacja tekstowa jest możliwa za pomocą aplikacji eBuddy, która jest kompatybilna z: Yahoo!, MSN, AIM, Google Talk. F2 Crony oferuje bezpośredni dostęp również do sklepu z aplikacjami Allview, gdzie użytkownicy mogą darmowo pobierać setki gier i użytecznych programów.

 

Pliki media mogą zostać zapisane na wewnętrznej pamięci lub na karcie micro SD do 16 GB. Dzięki baterii 900mAh w którą jest wyposażony, telefon oferuje czas czuwania do 180 godzin oraz ponad 4 godziny czasu rozmowy.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Nokia pracuje nad komórką z Androidem

Newsy

Nokia wraca do świata smartfonów i tabletów

Newsy

Nadchodzi Acer Allegro z Windows Mango

Newsy

Polski telefon do zadań specjalnych

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!