Połącz się z nami

Newsy

O grze FIFA 13 słów kilka

Euro 2012 chyli się powoli ku końcowi, a my znamy już nie tylko datę premiery nowej odsłony popularnej serii FIFA, ale i niektóre ciekawe informacje odnośnie zakupu gry w przedsprzedaży.

FIFA 13 trafi na półki 28 września br., czyli dokładnie rok po premierze ostatniej części. EA Sports postanowiło jednak nagrodzić tych, którzy zdecydują się na zakup popularnego tytułu w przedsprzedaży. Wyjątkową ofertę przygotowały Amazon i GAME. U pierwszej firmy szczęśliwcy otrzymają dodatki w postaci pakietów Football Club, a u drugiej Adidas All-Star Team. Pakiet Football Club zawierać będzie 10 tysięcy kredytów, pozwalających na odblokowanie m.in. specjalnych wydarzeń i trybów rozgrywki. Z kolei dodatek od Adidasa przyciągać ma użytkowników 23-osobowym zespołem gwiazd piłki nożnej, pośród których nie zabraknie Messiego, Naniego czy Benzemy.

W dniu premiery do sklepów trafić ma również ulepszona wersja gry, czyli FIFA 13 Ultimate Edition. Istotną różnicą między wersją Ultimate a zwykłą jest możliwość zebrania 24 złotych pakietów do sieciowego dodatku FIFA Ultimate Team. Przez 24 tygodnie użytkownicy będą odblokowywali po jednym ?gold packu?, budując swoją drużynę marzeń.

Niestety, informacje o podobnych promocjach w polskich sklepach na razie nie występują, miejmy jednak nadzieję, że sytuacja ta jeszcze zdąży się zmienić.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Gry Electronic Arts wracają na Steama

Newsy

EA rezygnuje z systemu mikropłatności w Star Wars: Battlefront II

Newsy

EA potwierdza wsparcie dla obecnych konsol do 2017 roku

Newsy

Nie będzie hitów EA na Wii U

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!