Połącz się z nami

Newsy

Nowe telefony Sony Ericsson

Sony Ericsson zaprezentował dwa nowe telefony – Mix Walkman oferuje rozrywkowe doświadczenie muzyczne, a model txt pro posiada pełną klawiaturę qwerty oraz aplikację „Friends” do poruszania się po portalach społecznościowych.

 

Obydwa telefony posiadają zintegrowaną funkcjonalność dotykową z interfejsem użytkownika opartym na czterech aktywnych polach w rogach ekranu, podobnym do interfejsu zainstalowanego w linii mini telefonów Xperia. Obydwa modele wyposażone są w liczne funkcje, w tym posiadają aparaty fotograficzne z możliwością nagrywania filmów video oraz moduł Wi-Fi do rozmów typu „chat” i do surfowania w sieci.

 

Telefon Sony Ericsson Mix Walkman oferuje nowy, rozrywkowy sposób słuchania muzyki. Posiada przycisk Zappin, który sprawi, że wyszukiwanie ulubionej piosenki będzie teraz jeszcze łatwiejsze i zabawniejsze. Po prostu wystarczy wcisnąć przycisk Zappin, przesłuchać refren następnej ścieżki muzycznej i zdecydować czy jest to utwór, którego chcemy posłuchać. Ponadto, funkcja ?karaoke? umożliwi natychmiastowe ściszenie ścieżki wokalnej z jakiejkolwiek piosenki. Wygląd i odczucie dotykowe telefonu można spersonalizować dzięki różnym wymiennym kolorowym opaskom, które sprzedawane są razem z telefonem.

Telefon Sony Ericsson txt pro łączy dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3″ z aparatem fotograficznym oraz pełnowymiarową klawiaturą qwerty. Zintegrowana aplikacja ?Friends? umożliwia dodanie pięciu najlepszych przyjaciół, którzy będą mogli za jednym zamachem oglądać twoje najnowsze wpisy z portali Facebook i Twitter.

Telefony Sony Ericsson Mix Walkman i Sony Ericsson txt pro będą dostępne na całym świecie, na wybranych rynkach, od trzeciego kwartału 2011.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Sony Ericsson notuje straty

Newsy

Wyciekły informacje o Sony Ericsson „Nozomi”

Newsy

Wyciekły informacje o Sony Ericsson Nypon (LT22i)

Newsy

Sony wykupiło udziały w Sony Ericsson

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!