Połącz się z nami

Newsy

Nowa opaska fitness GOCLEVER Smart Band MAX FIT PREMIUM

Rejestruj swoją aktywność za rozsądną cenę.

GOCLEVER Smart Band MAX FIT PREMIUM to zaawansowana opaska fitness, która stanowi alternatywę dla drogich urządzeń, oferując równie zaawansowane funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr).

Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki i poprawić jego jakość. Opaska powiadomi nas także o nadchodzących rozmowach telefonicznych i sms oraz wyświetli powiadomienia dostępne na ekranie naszego smartfona. Dodatkową, bardzo pomocną, funkcją jest możliwość sterowania migawką aparatu w smartfonie oraz odtwarzaczem muzyki. Urządzenie jest odporne na kurz, pot i deszcz. Posiada kolorowy wyświetlacz TFT LCD i dwa paski w komplecie (czarny oraz  granatowy). Współpracuje zarówno z systemami Android i iOS, a bateria pozwala rozstać się przewodem co zasilania nawet na 8 dni. Cena tego urządzenia to 179 zł.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: Zegarki sportowe

Testy

Wywiad: Lewis Hamilton

Publikacje

TEST: Suunto 7

Testy

Ćwiczenia z głową, czyli jak i dlaczego warto mierzyć efekty aktywności fizycznej?

Publikacje

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!