Połącz się z nami

Newsy

Nokia 8 może nawiązać walkę w segmencie premium

Najpewniej tak będzie wyglądał flagowy model smartfona z logiem Nokia.

Jeszcze w lutym fiński producent HMD Global pokazał kilka modeli nowych smartfonów, które mają być świeżym otwarciem dla marki Nokia. Pośród nich brakowało jednak wyraźnego lidera, który mógłby zawalczyć o klienta w segmencie premium. Odpowiedzią na to ma być Nokia 8.

Najpewniej właśnie tak będzie wyglądał flagowy model smartfona z logiem Nokia, którego przygotowała firma HMD Global. Zdjęcie Nokii 8 właśnie wyciekło do sieci i potwierdziło kilka popularnych przypuszczeń. Sam design nie jest może rewolucyjny, ale jak na skandynawski styl przystało oszczędny i funkcjonalny. Martwić może relatywnie gruba ramka wokół ekranu 5,3 cala QHD, która w tym roku bardzo szybko wychodzi z mody, ale to nie powinno być w tej chwili aż tak dużym problemem. Tył to równie schludny wygląd z wyraźnie zarysowaną przestrzenią na aparat 13 Mpix z sensorem Carl Zeiss. Jeśli plotki się potwierdzą w środku znajdziemy topowy procesor Qualcomm Snapdragon 835 i 4 lub 6 GB RAM.

Osoba, która wrzuciła owe zdjęcia do sieci twierdzi, iż możemy się spodziewać premiery nowej Nokii już pod koniec miesiąca i ma ona rzekomo kosztować około 675 USD. Na tą chwilę HMD Global nie ogłosiło jednak jeszcze żadnych konkretów.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Motorola Edge i Edge+ oficjalnie

Newsy

Mapy Google oszukane przez 99 smartfonów w wózku

Newsy

Przyszłość technologii: Huawei

Publikacje

Rosja zakazuje sprzedaży sprzętu elektronicznego bez rosyjskich aplikacji

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!