Połącz się z nami

Newsy

Nintendo zapowiedziało nową konsolę NX na marzec 2017

Plotki dotyczące nowej platformy krążą już od jakiegoś czasu.

Opublikowane

dnia

Firma Nintendo już kilka lat temu opuściła pierwszą ligę producentów konsol i skupiła się na swoich wiernych fanach, którzy nie wyobrażają sobie życia bez Wii U czy 3DS-a. Większość z tych fanów rezyduje mimo wszystko w Japonii, ale to się może zmienić już w przyszłym roku.

Nintendo zapowiedziało premierę swojej nowej konsoli o nazwie NX na marzec 2017. Informacja ta została ujawniona „przy okazji” wraz z wynikami finansowymi. Jak można się było spodziewać, japońska firma nie ujawniła nic innego poza ową datą premiery. Skądinąd nie powinno to nikogo dziwić, gdyż w bardzo podobny sposób dowiedzieliśmy się kilka lat temu o istnieniu chociażby konsol 3DS czy Wii U. Oczywiście plotki dotyczące nowej platformy krążą już od jakiegoś czasu. Jedne źródła twierdzą, że będzie to urządzenie oparte na systemie Android z elastycznym ekranem od Sharpa. Inni są zdania, iż otrzymamy sprzęt, który będzie zarówno stacjonarną, jak i mobilną konsolą. Jedyną pewną na tę chwilę jest jednak to, iż pojawi się na nią gra Legend of Zelda, co i bez jakiejkolwiek wiadomości każdy mógł wydedukować, biorąc pod uwagę „przepastny” katalog gier Nintendo.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Samsung Galaxy Note 10+ w edycji Star Wars

W sam raz na premierę Skywalker. Odrodzenie.

Opublikowane

dnia

Oficjalne gadżety filmowe to nie nowość dla Samsunga – marka wielokrotnie wydawała edycje specjalne swoich produktów, które miały towarzyszyć ważnym premierom filmowym. Tym razem koreański producent przygotował coś fajnego dla miłośników sagi Gwiezdnych Wojen.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Valve oficjalnie ogłasza grę VR Half-Life: Alyx

Nie, to wcale nie jest długo wyczekiwany HL3.

Opublikowane

dnia

Są takie gry, za które wielu graczy oddałoby ostatnie pieniądze. Należy do nich niedokończona trylogia Half-Life, która uczyniła z Valve ważnego gracza na światowym rynku gier. Po latach Valve nareszcie powraca do opuszczonego przed laty uniwersum, ale nie w sposób, w jaki się spodziewaliśmy.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

GitHub chce stworzyć arktyczne archiwum oprogramowania

Ukryte głęboko we wnętrzu góry na wypadek katastrofy.

Opublikowane

dnia

Na co dzień nie zastanawiamy się nad tym, jak bardzo zależni jesteśmy od internetu i zawartej w nim bazy wiedzy i narzędzi. W przypadku wyniszczającego ludzkość kataklizmu niedobitki naszego gatunku (o ile takie przeżyją) zostaną od niego na dobre odcięte. Tej sytuacji chce zapobiec GitHub, który umieści kopię swojej biblioteki kodu wewnątrz specjalnie przygotowanych krypt.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Oficjalna premiera Forda Mustanga Mach-E

Elektryczny crossover o maksymalnie 600 km zasięgu.

Opublikowane

dnia

Mustang z silnikiem elektrycznym – to brzmi jak szaleństwo. Mimo tego Ford zdecydował się na stworzenie Mustanga Mach-E, elektrycznego SUV-a o eleganckich liniach, nietypowym systemie infotainment i potężnym akumulatorze.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Przeglądarka internetowa Brave dostępna w wersji 1.0

Nastawiona na prywatność i płacąca swoim użytkownikom.

Opublikowane

dnia

W czasach, gdy nasze dane są jedną z najcenniejszych walut, niezwykle ważna jest ich odpowiednia ochrona. Z tego założenia wyszli twórcy przeglądarki Brave, darmowego programu pozwalającego na blokowanie reklam w sposób, który nie wpływa negatywnie na dochody właścicieli stron.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne