Połącz się z nami

Newsy

Nintendo być może wróci do robienia filmów

Pierwsza wzmianka o kinowych planach Nintendo pojawiła się już w połowie 2015 roku.

Opublikowane

dnia

Trochę bardziej zaawansowani wiekiem fani włoskiego hydraulika o imieniu Mario dobrze pamiętają jak wielką katastrofą był film „Super Mario Bros.” z 1993 roku. W rolę tytułowego Mario wcielił się wtedy Bob Hoskins, który większość dni na planie chodził pijany po tym kiedy zorientował się w jakim majstersztyku przyszło mu grać.

Ta filmowa porażka skutecznie zniechęciła Nintendo do produkowania kolejnych tytułów i sprawiła, że japońska firma skupiła się w kolejnych ponad 20 latach wyłącznie na rynku gier komputerowych. Teraz jednak pojawił się bardzo wyraźny sygnał, iż być może wkrótce przyjdzie nam podziwiać któregoś z bohaterów ze stajni Nintendo na srebrnym ekranie. Zdaniem rzecznika firmy, Maokoto Wakae, nikt nie ustalił jeszcze szczegółów potencjalnego projektu filmowego, ale coś jest zdecydowanie na rzeczy. Pierwsza wzmianka o kinowych planach Nintendo pojawiła się już w połowie 2015 roku w jednym z podsumowań finansowych. Według serwisu AP japońska firma wstrzymuje się z tym pomysłem do czasu sprzedania przez nią udziałów drużyny baseballowej Seattle Mariners. Dopiero wtedy projekt ten ma nabrać tempa i zapadną konkretne decyzje.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne