Połącz się z nami

Newsy

Netflix ogłasza premierę 4 sezonu „Domu z papieru”

Najnowszy sezon serialu dostępny na Netflix od 3 kwietnia 2020.

Ogłoszenie daty premiery czwartego sezonu Domu z papieru było jedną z niespodzianek podczas CCXP (Brazil Comic Con Experience).

Ponad 3500 fanów mogło oglądać swoje ulubione postaci: Albę Flores (Nairobi), Esthera Acebo (Sztokholm), Pedro Alonso(Berlin), Darko Peric (Helsinki) i Rodrigo de la Serna (Palermo) podczas panelu dyskusyjnego, na którym udostępnili publiczności nigdy wcześniej nieoglądany materiał.

Serial opowiada historię tajemniczego mężczyzny o imieniu El Profesor, który planuje największy skok jaki kiedykolwiek sobie wyobrażał – przejęcie Królewskiej Mennicy Hiszpanii i ucieczka z 2,4 miliardem euro. Aby zrealizować ambitny plan, rekrutuje gang złożony z ośmiu osób o określonych umiejętnościach, które nie mają nic do stracenia. Rabusie mają trudności z przestrzeganiem ustalonych zasad i niejednokrotnie stają w obliczu niewspółpracujących zakładników, przemocy i izolacji, ale ostatecznie udaje im się osiągnąć swój cel i uciec z pieniędzmi. Jednak ich szczęście zostaje przerwane, gdy jeden z nich zostaje aresztowany, a zespół jest zmuszony do ponownego połączenia sił w celu realizacji bardziej ambitnego planu. Tym razem celem staje się Bank Hiszpanii.

Premiera Domu z papieru 4 odbędzie się w piątek 3 kwietnia 2020 tylko na Netflix.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Netflix udostępnia część programów za darmo

Newsy

Wrzesień w HBO GO – nowe filmy i seriale

Newsy

Sierpień w HBO GO – nowe filmy i seriale

Newsy

Zmarł Grant Imahara, prezenter z „Pogromców mitów”

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!