SOCJAL
Do góry


LG wyposaży V30 w aparat AI

Telefon otrzyma też wsparcie dla nowego wirtualnego asystenta LG.

LG V30 został bardzo ciepło przyjęty przez użytkowników i środowiska recenzenckie. LG postanowiło zaprezentować jego nową wersję – 2018 LG V30 ma zostać wyposażony w aparat ze sztuczną inteligencją i zupełnie wirtualnego asystenta.

Inteligentne oprogramowanie kamery nosi nazwę Vision AI i ma uczynić robienie fotografii jeszcze prostszym. System rozpoznaje i analizuje obiekt, na który kieruje aparat użytkownik, po czym automatycznie ustawia optymalny tryb fotografowania spośród wbudowanych ośmiu (portret, jedzenie, zwierzę, krajobraz, miasto, kwiaty, wschód lub zachód słońca). Rozpoznawanie sceny jest niezależne od kąta ekspozycji. Aparat może również przeszukiwać internet w poszukiwaniu rozpoznanego obiektu i znaleźć miejsca, w których możesz go kupić.

Obok Vision AI nowy LG V30 ma być wyposażony w wirtualnego asystenta Voice AI, działającego równolegle z Asystentem Google. Jego obsługa ma rozszerzać funkcjonalność inteligentnego aparatu i umożliwiać głosowe sterowanie jego funkcjami. LG zapowiada, że to nie jedyne nowości zawarte w 2018 LG V30 – więcej szczegółów poznamy pod koniec lutego.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy