Połącz się z nami

Newsy

IFA 2017: „Wielki” microSD od SanDisk

400 GB miejsca na wszystkie twoje zdjęcia.

Wszyscy znamy zapowiedzi producentów telefonów, którzy obiecują, że ich produkty będą wspierały karty microSD o pojemności sięgającej terabajtów. Problem w tym, że na rynku nie uświadczymy microSD o takiej pojemności. Jesteśmy jednak coraz bliżej za sprawą SanDiska i jego nowej karty microSD Sandisk Ultra o pojemności 400 GB.

Coraz więcej miejsca na twoim smartfonie zajmują zdjęcia 4K z optycznym zoomem i kilkunastoma filtrami? Nie nadążasz z przesyłaniem plików z karty SD na dysk twardy lub Dropboxa? Na szczęście SanDisk pomyślał o takich użytkownikach, jak ty i wypuścił na rynek microSD o niesamowitej wręcz pojemności 400 GB (o 144 GB więcej, niż jakikolwiek produkt konkurencji). Oprócz dużej ilości miejsca SanDisk Ultra może poszczycić się prędkością odczytu 100 Mbi prędkością zapisu UHS-I klasy 1.

Oczywiście taki maluch (gigant?) będzie dość sporo kosztował. Sugerowana cena detaliczna wynosi aż 250 dolarów, co przekłada się na ok. 900 PLN. Wydaje się jednak, że to dobra inwestycja, szczególnie, jeśli na codzień pracujesz mobilnie z dużymi plikami. Dla osób zdecydowanych ponieść ten wydatek mamy dobrą informację – karta jest już dostępna w sprzedaży.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Western Digital prezentuje odświeżone dyski Sandisk Extreme SSD

Newsy

TEST: SanDisk Extreme PRO Portable SSD

Testy

Przewodnik podróżnika 2020

Publikacje

Innowacje Western Digital na CES 2020

Gaming

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!