Połącz się z nami

Newsy

iPad w Vobis

Rewolucyjny. Przełomowy. Niepowtarzalny – tak znawcy nowych technologii i zwykli użytkownicy określają iPada, czyli najnowsze dzieło słynnej amerykańskiej firmy Apple. Teraz polscy klienci mogą wreszcie zobaczyć to urządzenie na własne oczy – bo słynny iPad pojawił się właśnie w ofercie sieci sklepów Vobis.

iPad trafił na rynek amerykański kilka tygodni temu – termin oficjalnej europejskiej premiery na razie nie jest znany. Ale iPad jest już dostępny w Polsce – urządzenie można obejrzeć i kupić w wybranych salonach Vobis Digital (możliwy jest także oczywiście zakup w sklepie internetowym www.vobis.pl). Model Apple iPad 16 GB WiFi dostępny jest w cenie 2699zł.

„Firma Vobis zawsze stara się, aby jej klienci jako pierwsi otrzymywali dostęp do najnowszych technologii i urządzeń. Tym razem dzięki naszym staraniom, każdy chętny będzie mógł w dogodny dla siebie sposób kupić iPada. Wystarczy pojawić się w wybranym salonie Vobis Digital, aby na własne oczy zobaczyć ten nowatorski produkt firmy Apple i dokonać bezpiecznego zakupu tabletu” – mówi Dawid Kędzia Product Manager w firmie Vobis.

iPad to urządzenie wielofunkcyjne – świetnie sprawdza się jako narzędzie do przeglądania stron internetowych, pisania e-maili, czytania e-książek (tzw. ebooków), oglądania filmów, grania, słuchania muzyki i wielu, wielu innych zadań. Tak naprawdę liczba jest zastosowań jest nieograniczona – w każdej chwili możemy ją rozszerzyć, instalując najróżniejsze aplikacje oraz gry z serwisu App Store.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Darmowy streaming gier od Facebooka

Newsy

Apple prezentuje HomePoda mini

Newsy

iPhone 12 i iPhone 12 Pro oficjalnie

Newsy

Epic Games, Spotify i inni w koalicji przeciw Apple

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!