Połącz się z nami

Newsy

HTC z 3D czyli Evo 3D

HTC wprowadza na rynek HTC Evo 3D – zaawansowany smartfon z ekranem 3D, który nie wymaga korzystania ze specjalnych okularów. Aparat wykorzystujący HTC Sense, pozwala kręcić filmy i zdjęcia 3D, a następnie dzielić się nimi z przyjaciółmi.

 

Stereoskopowy ekran HTC Evo 3D pozwala tworzyć trójwymiarowe efekty w naturalny sposób, tak jakby obrazy i filmy wyświetlane były w głębi i przed ekranem, bez konieczności korzystania z okularów 3D. Użytkownicy mogą oglądać trójwymiarowe filmy wideo, sfilmowane przez podwójna kamerę HTC EVO 3D o rozdzielczości 5 megapikseli.

 

Rozrywka z trójwymiarowymi filmami, zdjęciami i grami, wyświetlanymi na ekranie o przekątnej 4,3 cala i rozdzielczości qHD, zyskuje nowy wymiar. Realistyczne efekty 3D w połączeniu z dźwiękiem stereo surround pozwalają stworzyć ekscytujący świat. HTC EVO 3D wykorzystuje wydajny, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o częstotliwości 1,2-gigaherza, który nie tylko potrafi przetwarzać obrazy 3D, ale również pozwala niezwykle szybko surfować w Internecie, wykonywać zdjęcia poklatkowe i płynnie odtwarzać wideo HD (720p)

 

Dopełnieniem jest nowy HTC Sense. Użytkownicy mogą korzystać z trójwymiarowego menu i według własnych upodobań modyfikować aktywną blokadę ekranu, która staje się źródłem informacji o wydarzeniach – od zdjęć po wpisy serwisów społecznościowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o pocztę elektroniczną, serwisy społecznościowe czy strony internetowe, aktywna blokada ekranu pozwala zdefiniować skróty do ulubionych aplikacji.

 

Dwa 5-magapikselowe aparaty HTC EVO 3D oferują nowe funkcje, umożliwiające uchwycenie obrazu takiego, jaki widzi użytkownik. Aparat pozwala na przełączenie między trybem 2D i 3D oraz dodanie nowej perspektywy do obrazów za pomocą funkcji Tiltshift Effect. Kamera pozwala filmować wideo jakości HD 720p z prędkością 30 klatek na sekundę, sprawdzając się doskonale również podczas wieczornych imprez.

 

HTC EVO 3D będzie dostępny w Europie od lipca 2011 r.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!