Połącz się z nami

Newsy

HTC może wyprodukuje w tym roku dwa Nexusy

Taki rozwój wydarzeń mógłby pomóc HTC wygrzebać się z dołka.

HTC nie jest w tej chwili w najlepszej formie. Firma, która niegdyś kładła na łopatki całą androidową konkurencję ma dziś poważne problemy z odnalezieniem swojej drogi. Według najnowszych plotek na pomoc tajwańskiej firmie może przyjść Google, które ma zlecić HTC wykonanie dwóch nowy modeli smartfonów z linii Nexus na 2016 rok.

W tej chwili informacje te są oczywiście niepotwierdzone, ale serwis Droid Life twierdzi, że HTC ma wykonać nie jednego, a dwa nowe Nexusy dla Google. Jeśli wierzyć plotkom jeden z modeli otrzyma 5-calowy, a drugi 5,5-calowy ekran. Najpewniej na pokładzie znajdzie się również najnowszy system Android, który będzie miał swoją premierę podczas tegorocznej konferencji Google I/O.

Taki rozwój wydarzeń mógłby pomóc HTC wygrzebać się z dołka, do którego firma trafiła po premierze średnio udanego modelu One M9 i mało oryginalnego One A9.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Wyciekła specyfikacja HTC Desire 20 Pro

Newsy

Wyciek pierwszej bety Androida 11

Newsy

Google prezentuje aplikację do dystansowania społecznego Sodar

Newsy

XRSpace Mova – headset VR z modemem 5G

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!