Połącz się z nami

Newsy

HTC 10 evo zaliczyło światową premierą

HTC 10 evo jest rozwinięciem tego co przyniósł nam świetny HTC 10.

Firma HTC to ciekawy przypadek producenta, który robi bardzo przyzwoite smartfony, ale od kilku lat nie potrafi ich sprzedać. Mając nadzieję na odmianę tego losy do oferty trafiła właśnie model HTC 10 evo, który do niedawna nosił w USA nazwę Bolt.

Jak sama nazwa sugeruje HTC 10 evo jest rozwinięciem tego co przyniósł nam świetny HTC 10. Patrząc na oba te modele nie zauważymy praktycznie większej różnicy. evo jest odporny na kurz, zachlapania (IP57) i posiada obudowę z aluminium. W środku znajdziemy procesor Snapdragon 810, 3 GB pamięci RAM, ładowanie QuickCharge 2.0, ekran quad-HD 5,5 cala oraz aparat 16 Mpix z optyczną stabilizacją ekranu i możliwością nagrywania filmów w 4K.

Z designerskiego punktu widzenia HTC 10 evo jest nieco zgrabniejszy niż jego poprzednik i nie posiada gniazda słuchawkowego. Najwidoczniej firmie udzieliła się „odwaga” ich Amerykańskiego konkurenta. Jako rekompensatę w pudełku znajdziemy parę słuchawek wykorzystujących port USB-C. Za HTC 10 evo trzeba będzie w Polsce zapłacić 2 699 PLN.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Wyciekła specyfikacja HTC Desire 20 Pro

Newsy

Wyciek pierwszej bety Androida 11

Newsy

XRSpace Mova – headset VR z modemem 5G

Newsy

TEST: Samsung Galaxy S20

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!