Połącz się z nami

Newsy

Gwiezdne wojny w środowisku Google

Jeśli opowiemy się na przykład po stronie Jedi nasze usługi Google ulegną małej transformacji.

Opublikowane

dnia

Do premiery nowej części „Gwiezdnych wojen” został niecały miesiąc. Ponieważ jednak machina promocyjna Disney’a zdaje się nie przynosić pożądanych rezultatów, wujek Google postanowił pomóc, dając wszystkim użytkownikom swoich serwisów i usług szansę do opowiedzenia się za stroną konfliktu i tym samym przemodelowania niektórych produktów takich jak Gmail, Google Maps czy Chrome.

Udając się na stronę www.google.com/starwars staniemy przed wyborem dotyczącym frakcji, której chcemy być częścią. Jeśli opowiemy się na przykład po stronie Jedi, nasze usługi Google ulegną małej transformacji, która zbliży nas do Mocy. Poczta Gmail otrzyma nowe tło, pasek postępu na YouTube będzie przypominał miecz świetlny, a zamiast standardowego markera w Google Maps pojawi się X-Wing. To tylko kilka z wielu pomniejszych modyfikacji jakich doświadczymy w okresie poprzedzającym premierę głośnego filmu.

Google zapewnia, iż żadna ze zmian nie wpłynie na funkcjonalność owych usług. Co więcej, jeśli dana zmiana (może minąć kilka godzin zanim wejdzie ona w życie) nie przypadnie wam do gustu, będziecie mogli z łatwością powrócić do standardowego layoutu za pośrednictwem tej samej strony.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne