Połącz się z nami

Newsy

MyLekarze.pl – internetowe kolegium lekarskie

MyLekarze.pl to nowy portal medyczny tworzący lepszą jakość w relacjach pacjent – lekarz. Platforma internetowa mylekarze.pl od niedawna skupia społeczność lekarzy świadomych i nowoczesnych.

Nowy portal medyczny mylekarze.pl rozpoczął swoją działalność na początku kwietnia 2011 roku. Serwis ma pomóc w dotarciu do grupy potencjalnych pacjentów i poprawić przepływ informacji między pacjentem a lekarzem. Twórcy portalu wyszli naprzeciw potrzebom lekarzy szukających skutecznych sposobów zaznaczenia swojej obecności w Internecie – bez znajomości zaawansowanych technologii i elementów programowania.

Szacuje się, że społeczność lekarska w Polsce liczy 120 tysięcy praktyków Na portalu mylekarze.pl znajdziemy już obecnie 70 tysięcy lekarzy i 33 tysiące klinik, co czyni go najbardziej aktualnym spisem specjalistów i zakładów opieki zdrowotnej w Polsce.

Pacjenci za pomocą określonych kryteriów, jak np. symptomy choroby, miasto wyszukują odpowiadającą ich oczekiwaniom specjalistyczną pomoc medyczną. Lekarz z kolei zyskuje własną wirtualną kartotekę, może zdefiniować dowolną ilość gabinetów, w których pracuje oraz, za pomocą wirtualnego kalendarza wizyt, efektywniej zarządzać swoim czasem pracy. Każdy z lekarzy otrzymuje także własną stronę internetową oraz adres e-mail postaci: ImieNazwiskoLekarza.mylekarze.pl

Zalogowany na mylekarze.pl pacjent widzi czy w grafiku przyjęć lekarza jest wolne miejsce w odpowiadającym mu terminie. Ponadto jest on w stanie prześledzić swoją historię wizyt z dokładnym wykazem gdzie, kiedy i u którego lekarza odbył medyczne konsultacje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Telekineza i VR dla początkujących

Newsy

Dymki.com – edytuj zdjęcia online

Newsy

iTranslate4.pl – internetowy tłumacz

Newsy

Alternative.to – nowa era wyszukiwarek

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!