Połącz się z nami

Newsy

Fossil prezentuje inteligentne zegarki

Efekt współpracy firm Intel i Fossil to trzy urządzenia z linii Q.

Linia Fossil Q to trzy rodzaje inteligentnych urządzeń: klasyczny zegarek rozbudowany o chip monitorujący aktywność użytkownika, smartwatch z Android Wear oraz opaski w wersji męskiej i damskiej. Za inteligentne funkcje zegarków odpowiadają podzespoły Intela.

Efekt współpracy firm Intel i Fossil to trzy urządzenia z linii Q, zaprojektowane z myślą o użytkownikach o różnych potrzebach. Fossil Q Grant to połączenie klasycznego zegarka z nowoczesnymi technologiami. Akcesorium oferuje możliwość śledzenia aktywności fizycznej oraz odbierania powiadomień z aplikacji, które wybrał użytkownik. Model Fossil Q Founder, oprócz funkcji takich jak w modelu Q Grant, dodatkowo oferuje elektroniczny wyświetlacz. Fossil Q Reveler to przeznaczona dla mężczyzn opaska monitorująca aktywność fizyczną. Jej damskim odpowiednikiem jest Q Dreamer. Do każdego modelu dołączona jest stacja do bezprzewodowego ładowania.

Cała linia akcesoriów została zaprojektowana z wykorzystaniem innowacyjnych technologii Intela. Urządzenia ze smartfonami łączą się poprzez Bluetooth i są kompatybilne z systemem Android od wersji 4.3 oraz iOS od wersji 8.2. Nowe produkty Fossil są ponadto zgodne z aplikacjami fitness takimi jak: Google Fit, Health, UP by Jawbone oraz UA Record by Under Armour.

Zegarki i opaski trafiły do sprzedaży w USA 25 października. Są dostępne na stronie producenta, w sklepach stacjonarnych Fossil oraz u wybranych partnerów.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: TAG Heuer Connected

Testy

Qualcomm prezentuje Snapdragona Wear serii 4100

Newsy

iOS 13.5.1 z aktualizacjami bezpieczeństwa

Newsy

TEST: Zegarki sportowe

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!